Katarzyna Łaska opowiedziała o występie podczas Oscarów. "Miałam swojego własnego kierowcę"

Katarzyna Łaska, będąc gościem w programie "Dzień dobry TVN", opowiedziała o swoim występie podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Jak się okazuje, była traktowana jak prawdziwa gwiazda.

Katarzyna Łaska jako jedyna z polskich wokalistek wystąpiła podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Zaśpiewała piosenkę z bajki "Kraina Lody 2", która była nominowana w kategorii najlepsza piosenka filmowa. W "Dzień dobry TVN" opowiedziała o wrażeniach i przygotowaniach do występu.

Katarzyna Łaska opowiada o oscarowym występie

Wokalistka była bardzo dumna ze swojego występu. Na pytanie, co planuje zmienić w swoim życiu, odpowiedziała, że nic. Zamierza dalej pokornie chodzić na castingi i startować do ról, jak robiła to dotychczas.

Jak widać można ze studia dubbingowego trafić na Oscary. Nawet w wieku 40 lat - żartowała.
Zobacz wideo

Zdradziła również, jak wyglądają przygotowania do tak ważnego występu. Kasię zaskoczyło to, że każdy z pracowników musiał być w garniturze. Niezależnie od tego, czym się zajmuje - czy są to operatorzy, czy osoby zajmujące się makijażem gwiazd. Każdy członek obsady musi być przygotowany, że w każdym momencie kamera może nagrywać ich podczas pracy.

Katarzyną Łaską zajmował się cały zespół Disney Polska. Traktowana była jak największa hollywoodzka gwiazda!

Miałam swojego kierowcę, który ciągle mnie wszędzie woził.

Kim jest Katarzyna Łaska?

Katarzyna Łaska jest polską wokalistką i aktorką dubbingową oraz musicalową. Użyczyła swego głosu wielu postaciom animowanych seriali i filmów. Największą popularność przyniósł jej film "Kraina Lodu", w którym artystka wykonuje piosenki Elsy, głównej bohaterki. To właśnie Łaska zaśpiewała znaną wielu widzom "Mam tę moc".

BO