Monika Ordowska jest żoną miliardera! Była partnerka Piotra Zelta pochwaliła się zdjęciami ze ślubu na Hawajach

Monika Ordowska kojarzona jest głównie ze skandalu, który wywołała wokół Piotra Zelta. Teraz jednak modelka znalazła szczęście u boku miliardera.

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy, że Monika Ordowska wzięła bajeczny ślub na Hawajach. Modelka znalazła szczęście u boku miliardera pomimo skandalu, który kilka lat temu wybuchł wokół niej w Polsce. Teraz zdjęciami z ceremonii była partnerka Piotra Zelta pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo

Monika Ordowska chwali się ślubem na Instagramie

Przypomnijmy krótko skandal, który wybuchł wokół Moniki Ordowskiej i aktora znanego z "13 posterunku". Modelka oraz starszy od niej o 21 lat Piotr Zelt jakiś czas temu byli parą. Aktor był przekonany, że córeczka, którą Monika Ordowska urodziła, jest jego biologicznym dzieckiem. Prawda okazała się jednak inna. Okazało się, że to nie aktor jest jej ojcem, a inny mężczyzna. Piotr Zelt przyjął tę sytuację z ciężkim sercem i od tego czasu nie ma kontaktu z byłą partnerką.

Sama Ordowska postanowiła szukać szczęścia poza granicami Polski. I znalazła. Teraz wiedzie dostatnie życie u boku miliardera. Z okazji minionych walentynek zdjęciami ze ślubu na Hawajach pochwaliła się na Instagramie. Post opatrzyła następującym opisem:

Kochanie, jesteś najlepszym, co mogło mi się przydarzyć. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Dziękuję, że sprawiasz, że każdy dzień przy Tobie to walentynki - napisała Ordowska.
 

Komentatorzy gratulują Monice Ordowskiej nowego życia, chociaż niektórzy wytykają sporą różnicę wieku między małżonkami.

Gratulacje. I dużo, dużo szczęścia.
Gratulacje. Piękna.
Młody może nie aż tak. Ale fajny facet, przystojny, a nie, jak insynuują, że dziadek.

A Wy chcielibyście mieć męża miliardera?

JP

Więcej o: