Robbie Williams po raz czwarty został ojcem! Syna urodziła surogatka. Chłopiec otrzymał aż trzy imiona

Robbie Williams i jego żona, Ayda Field, powitali na świecie czwarte dziecko. Syn pary otrzymał trzy imiona: Beau Benedict Enthoven.

Robbie William i Ayda Field zaskoczyli fanów w walentynki ogłaszając, że po raz czwarty zostali rodzicami. Aktorka przekazała radosną nowinę za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Robbie Williams doczekał się czwartego dziecka

W emocjonalnym wpisie Ayda wyznała, że Beau'a urodziła ta sama "niesamowita surogatka", która nosiła ciążę z Coco. Dodała też, że dopiero teraz są "oficjalnie kompletni jako rodzina".

"Dostrzeż różnicę..." W te walentynki chcielibyśmy świętować miłość w najbardziej niesamowity sposób - czytamy pod fotką.

Urocze zdjęcie przedstawia cztery pary dziecięcych stóp.

 

Robbie Williams i Ayda Fields powiększyli swoją rodzinę zaledwie 17 miesięcy po tym, jak powitali na świecie córkę Colette Josephine Williams, nazywaną też Coco. Dziewczynka jest biologicznym dzieckiem gwiazdorskiej pary, ale została urodzona przez wynajętą surogatkę.

Robbie Williams i jego gromadka

Wcześniej aktorka urodziła córkę Theodorę Rose i syna Charltona Valentina. Para otwarcie mówiła o problemach z zajściem w trzecią ciążę, jednak informację o skorzystaniu z pomocy surogatki bardzo długo utrzymywali w tajemnicy. Narodziny Coco, podobnie jak Beau'a były ogromną niespodzianką dla fanów Robbie'go.

W odróżnieniu od większości gwiazd, William i Fields bardzo dbają o prywatność swoich pociech i nie publikują ich wizerunków w sieci. Ciekawe czy kiedyś się na to zdecydują? Niewykluczone, że pochwalą się dziećmi dopiero wtedy, gdy ona same, świadomie wyrażą na to zgodę.

Gratulujemy powiększenia rodziny!