Quebonafide pojawił się w "DDTVN". Po raz pierwszy opowiedział o związku z Natalią Szroeder. "Moje serce jest aresztowane"

Quebonafide w sobotę rano pojawił się na kanapie w "Dzień dobry TVN". Opowiedział nie tylko o przemianie, ale także po raz pierwszy wspomniał o swojej dziewczynie, Natalii Szroeder.

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawił się dosyć niespodziewany gość. Quebonafide postanowił szerszej publiczności opowiedzieć o swojej przemianie. Kilka dni temu w sieci pojawił się nie tylko nowy singiel rapera zatytułowany "Jesień", ale także jego fotografia. Nowy wizerunek zaintrygował internautów oraz polskie media. Z ciała Quebo zniknęły tatuaże, muzyk zgolił włosy, a na twarzy pojawiły się okulary. Więcej o jego nowym wyglądzie przeczytacie TUTAJ

Zobacz wideo Natalia Szroeder jako dziwczyna gangstera:

W programie raper opowiedział o swoim nowym wizerunku. Wyglądał na bardzo nieśmiałego i speszonego. Rozmowa dotyczyła jednak nie tylko jego wyglądu, ale również twórczości. Marcin Prokop starał się wyciągnąć od muzyka jak najwięcej informacji, jednak ten odpowiadał bardzo zachowawczo.

Każdy dzień jest jakimś nowym początkiem. I każdy koniec jest jakimś początkiem. Tak to widzę - to tylko jedna ze specyficznych odpowiedzi Quebo.

Jednak raper wspomniał jeszcze o jednej bardzo ważnej osobie. O swojej ukochanej.

Quebonafide w "Dzień dobry TVN" opowiedział o Natalii Szroeder

Prowadzący podczas rozmowy nawiązał do dziewczyny muzyka, Natalii Szroeder. Para do tej pory bardzo broniła swojej prywatności i rzadko publikowała


wspólne zdjęcia. W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" Quebonafide po raz pierwszy skomentował swój związek z młodą wokalistką.

Moje serce jest aresztowane, a miłość jest kluczem do otwierania wszystkich zamków - powiedział raper.

Myślicie, że Quebo jest na codzień taki romantyczny? A może to również tylko kreacja?

KB

Więcej o:
Komentarze (7)
Quebonafide pojawił się w "DDTVN". Po raz pierwszy opowiedział o związku z Natalią Szroeder. "Moje serce jest aresztowane"
Zaloguj się
 • menanocetus łagodny

  Oceniono 4 razy 4

  Rapmen bez dziar?!- koniec świata. Teraz wszystkie dresy spod bloków pozbędą się dziar? oraz grać muzykę kościelną?!.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 4 razy 4

  Quenobbafaide,Quenobafaide zobaczymy jak on będzie wyglądał jak Zenek w rytmie disco polo zacznie rapować, natychmiast znowu się podziaga i zapuści włosy o ile nie wyłysieje po wysłuchaniu miażdżącego go kawałka który wykona Zenek.

 • carolina_reaper

  Oceniono 2 razy 2

  Rap is crap

 • Tomasz Kryniger

  Oceniono 1 raz 1

  Zniknęły tatuaże
  :-) :-)

  Czytaj: nigdy ich nie miałem, ot takie malunki na ciele.

 • andrzej.duxa

  0

  ściek

 • pazurek55

  Oceniono 1 raz -1

  Poszedł do telewizji która robi min biznes na żuciu prywatnym, czyli wszystko się zgadza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX