Quebonafide pojawił się w "DDTVN". Po raz pierwszy opowiedział o związku z Natalią Szroeder. "Moje serce jest aresztowane"

Quebonafide w sobotę rano pojawił się na kanapie w "Dzień dobry TVN". Opowiedział nie tylko o przemianie, ale także po raz pierwszy wspomniał o swojej dziewczynie, Natalii Szroeder.

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawił się dosyć niespodziewany gość. Quebonafide postanowił szerszej publiczności opowiedzieć o swojej przemianie. Kilka dni temu w sieci pojawił się nie tylko nowy singiel rapera zatytułowany "Jesień", ale także jego fotografia. Nowy wizerunek zaintrygował internautów oraz polskie media. Z ciała Quebo zniknęły tatuaże, muzyk zgolił włosy, a na twarzy pojawiły się okulary. Więcej o jego nowym wyglądzie przeczytacie TUTAJ

Zobacz wideo Natalia Szroeder jako dziwczyna gangstera:

W programie raper opowiedział o swoim nowym wizerunku. Wyglądał na bardzo nieśmiałego i speszonego. Rozmowa dotyczyła jednak nie tylko jego wyglądu, ale również twórczości. Marcin Prokop starał się wyciągnąć od muzyka jak najwięcej informacji, jednak ten odpowiadał bardzo zachowawczo.

Każdy dzień jest jakimś nowym początkiem. I każdy koniec jest jakimś początkiem. Tak to widzę - to tylko jedna ze specyficznych odpowiedzi Quebo.

Jednak raper wspomniał jeszcze o jednej bardzo ważnej osobie. O swojej ukochanej.

Quebonafide w "Dzień dobry TVN" opowiedział o Natalii Szroeder

Prowadzący podczas rozmowy nawiązał do dziewczyny muzyka, Natalii Szroeder. Para do tej pory bardzo broniła swojej prywatności i rzadko publikowała


wspólne zdjęcia. W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" Quebonafide po raz pierwszy skomentował swój związek z młodą wokalistką.

Moje serce jest aresztowane, a miłość jest kluczem do otwierania wszystkich zamków - powiedział raper.

Myślicie, że Quebo jest na codzień taki romantyczny? A może to również tylko kreacja?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.