Czy Kinga Rusin złamała zasady etykiety? Porozmawialiśmy z Ireną Kamińską-Radomską

Postanowiliśmy porozmawiać z Ireną Kamińską-Radomską na temat zachowania Kingi Rusin podczas przyjęcia u Beyonce i Jaya Z. Mentorka programu "Projekt Lady" spojrzała na sprawę fachowym okiem.

Kinga Rusin po oscarowej gali znalazła się na prywatnej imprezie u Beyonce i Jaya Z, o czym wszyscy dowiedzieliśmy się, gdy opublikowała słynną na cały świat fotkę z Adele. Przy okazji dziennikarka opisała ze szczegółami przyjęcie, w którym miała zaszczyt uczestniczyć. Wiedzieliśmy, kto z kim się bawił i jak zachowywał w sytuacjach prywatnych. Jak na tę całą akcję patrzy ekspertka od etykiety Irena Kamińska-Radomska?

Irena Kamińska-Radomska o zachowaniu Rusin 

Skontaktowaliśmy się z Ireną Kamińską-Radomską, aby zaczerpnąć rady fachowca. Mentorka "Projekt Lady" zaznacza, że podczas przyjęć, gdzie znajdują się celebryci, czy inne ważne osobistości, media są w odpowiednim momencie wypraszane, aby zacni goście nie czuli się skrępowani zrobieniem im niekorzystnego zdjęcia.

Zapytaliśmy mentorkę, czy robienie i publikowanie zdjęć z prywatnych imprez jest zgodne z etykietą. Ta odpowiedziała, że w tym przypadku Kinga Rusin nie złamała zasad dobrych manier, ponieważ z jej relacji wynika, że Adele była świadoma, że zdjęcie nie jest tylko do użytku prywatnego. Zupełnie inaczej by było, gdyby dziennikarka sfotografowała Adele z boku i upubliczniła zdjęcie, jednak tak nie zrobiła. 

Co do zachowania Kingi Rusin na przyjęciu i jej obszernej relacji w poście na Instagramie, Irena Kamińska-Radomska nie jest już tak wylewna. Jak na prawdziwą damę przystało, przyznaje, że nie chce się wypowiadać na temat prowadzącej "Dzień Dobry TVN", gdy tej nie ma obok. 

Nie chcę się wypowiadać konkretnie na temat pani Kingi Rusin, ponieważ nie ma jej tutaj obok i byłoby to nieeleganckie ją obgadywać - podsumowała mentorka w rozmowie z Plotkiem. 

Liczyliśmy na ciekawy komentarz, ale nie dziwimy się, że Irena Kamińska-Radomska zachowała się jak prawdziwa dama. Wiele innych gwiazd mogłoby się do niej uczyć. 

RG 

Więcej o:
Komentarze (24)
Czy Kinga Rusin złamała zasady etykiety? Porozmawialiśmy z Ireną Kamińską-Radomską
Zaloguj się
 • robertos27

  Oceniono 18 razy 18

  Z niej taka specjalistka od etykiety, jak z Rozenkowej lady, a z Rusin dziennikarka.

 • ganska

  Oceniono 14 razy 14

  one chyba pracują dla jedne stacji, jaki sens ma pytanie akurat jej o zdanie? czy ona może szczerze powiedzieć coś krytycznego?

 • mw29

  Oceniono 18 razy 12

  Ona taki fachowiec,jak Kinia dziennikarka

 • Oceniono 11 razy 11

  A ja będąc w piwnicy spytałem sąsiadki Kozłowskiej- Wrocławskiej specjalistki od zachowania na spotkaniach towarzyskich co o ostatnim zachowaniu Rusin to machnęła tylko ręką wzięła słoik ogórków i uciekła w popłochu.

 • mniklasp

  Oceniono 10 razy 10

  Ludzie reaguja na spotakania z tzw celebrytami jakby wyszli z wiejskiej chaty i nie wiedzieli ludzi. Przy tym snobuja sie i "umieraja" z wrazenia ze oddychaja powietrzem ktorym oddycha Adele. To jest wlasnie Rusin .Jezeli jest dziennikarka to z takiego towarzyskiego spotkania nie powinno bc zadnego zdjecia poniewaz to robia papparazi a nie dziennikarze. Poz tym relacja o butach, tancach i usmiechach jest opisem normanego przyjecia, nic z tego nie wynika,. Rusin zachowala sie jak 13 latka a nie rasowa dziennikarka ktora normalnie powinna sie postarac przez agenta o wywiad z Adele ( byla w LA) i przekazac ludziom w Polsce sensowne a nie sensacyjne informacje. Jednak to nie jest ta osoba

 • Iwona Wojcik

  Oceniono 9 razy 9

  Przepraszam, ale o jakiej damie piszecie? Nie widzę żadnej, więc w czym problem. Pani Rusin ma się tak do damy , jak gangster do dżentelmena.

 • cracken001

  Oceniono 12 razy 8

  GOWNO prawda,piwer dolnieta "ekspertko"..aby zlamac etykiete,najpierw nalezy ja ZNAC. Poza tym NIE ma mowy o etykiecie,na porywatkach,tylko o PRZYZWOITYM zachowaniu,a tu juz wylazlo z Rusinki CHAMIDLO i BURACTWO. Zas twierdzenie,iz Adelle ponoc wiedziala o przeznaczeniu fotki,jest TYLKO autortwa ten starej malpy. Do tego to przechylenie lba na zdjeciu,swiadczy o wyjatkowym WSIARSTWIE tej lajzy

 • wejsunek47

  Oceniono 7 razy 7

  etykieta to jest na dworach królewskich a nie na balandze u pustaków... a robienie z wiochy "dam".. to i śmieszne i żałosne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX