Justin Bieber popłynął w wywiadzie. Opowiedział o seksie z Hailey. "Robimy to całymi dniami"

Justin Bieber wydał właśnie nową płytę i przy okazji podzielił się z prasą kulisami swojego małżeństwa. Pikanterii nie brakuje.

Justin Bieber ma za sobą ciężki czas. Po latach imprezowania i brania różnych substancji psychoaktywnych był blisko załamania nerwowego, więc zdecydował się zrobić sobie przerwę w pracy. Ta dobrze na niego zadziałała, ponieważ ustatkował się, ożenił i wrócił z nową płytą, której premiera jest właśnie w walentynki. Przy wydaniu nowego krążka o wokaliście znowu zrobiło się głośno, a sam zainteresowany tylko podsyca zainteresowanie, komentując swoje pożycie z małżonką. 

Zobacz wideo Justin i Hailey chętnie okazują sobie czułości w mediach społecznościowych:

Justin Bieber opowiedział o współżyciu z Hailey

Dziennikarz "Daily Mail" spytał się muzyka, co ten lubi robić w wolnym czasie. Z pewnością nie spodziewał się, że Bieber zdecyduje się na tak szczerą i intymną wypowiedź. 

Gdy jestem z moją żoną, lubimy... no wiesz. Domyślacie się, co pary ze sobą robią. My robimy to całymi dniami. To czyste szaleństwo. Lubimy oglądać Netflixa i chillować, jedna zdecydowanie bardziej zajmuje nas to drugie- zwierzył się Bieber. 

Nikomu chyba nie trzeba wyjaśniać, na czym polega "Netflix and chill".Justin pokusił się również o rozważania na temat idei małżeństwa. Przyznał, że nie zawsze jest łatwo, ale własnie tak ma być. 

Bycie mężem jest wspaniałe, ale nie jest łatwe. To coś, nad czym musisz pracować. Gdyby to było łatwe, wszyscy braliby śluby bardzo szybko. Jeśli chcecie się na to zdecydować, musicie wiedzieć, że to wymaga pracy każdego dnia. Musisz być cierpliwy wobec tej osoby i ją szczerze kochać, wtedy wszystko zadziała- przekonuje zakochany piosenkarz. 

Zastanawia nas, czy przy tak długim "chillowaniu" Justin znajdzie czas na promowanie nowego krążka. 

RG

Więcej o: