Zenek Martyniuk z żoną po premierze wybrał się do spożywczaka. Danuta miała ze sobą luksusową torebkę za 9 tysięcy złotych

Zenek Martyniuk promował ostatnio film o sobie samym w Warszawie. Po premierze nie bawił się jednak z ekipą na after party. Postanowił wrócić z żoną do domu. Po drodze zahaczyli o sklep spożywczy.

Zenek Martyniuk jest dziś nie tylko gwiazdą disco polo, ale i Telewizji Publicznej. Można by rzec, że został jej twarzą, kiedy Jacek Kurski zobaczył, że jego występy przyciągają przed telewizory miliony osób. Prezes zdecydował się nawet, by wyprodukować film o życiu muzyka. Kinowa premiera przypada na walentynki, ale gwiazdy i sam zainteresowany mieli okazję podziwiać produkcję już kilka dni wcześniej. We wtorek impreza odbyła się w Warszawie, a dzień później w Białymstoku.

Zwiastun filmu o Zenku Martyniuku, "Zenek".

Zenek Martyniuk z żoną na nocnych zakupach

Król disco polo po premierze był chyba nieco zmęczony, bo nie został nawet na after party. Tuż po obejrzeniu filmu zabrał żonę i wyszedł z kina. Za nimi ruszyli paparazzi, którzy dotarli aż pod sklep spożywczy. Zenon i Danuta postanowili kupić kilka drobnych rzeczy. Na zdjęciach widać, jak żona muzyka sięga po pieczywo.

Naszą uwagą przyciągnęła również jej stylizacja. Danuta miała na sobie futrzane ponczo w kratę w stylu domu mody Burberry. Jego żona trzymała w dłoni kolorową torbę od Louis Vuitton wartą 8,9 tys. złotych. Całość stylizacji uzupełniła czarnymi kozakami na wysokim obcasie, ozdobionymi złotą klamrą. 

Danuta i Zenek Martyniukowie

Muzyk i jego ukochana poznali się w latach 80. Pobrali się 4 lutego 1989 roku i mają syna, Daniela. Do tej pory nie udzielali się medialnie, nawet wtedy, kiedy ich pierworodny miał kryzys w małżeństwie i mówił o tym często na Instagramie

CW

Więcej o:
Komentarze (111)
Zenek Martyniuk z żoną po premierze wybrał się do spożywczaka. Danuta miała ze sobą luksusową torebkę za 9 tysięcy złotych
Zaloguj się
 • re_x

  Oceniono 22 razy 16

  " wartą 8,9 tys. złotych."powinniście pisać" kosztującą",a nie wartą ,bo warta jest góra 40zł,a może mniej...

 • plastikpiokio

  Oceniono 19 razy 13

  a ten niby zenek to nie jest przypadkiem jakaś rodzina kurskiego ???? bo kurski to tez taki zwyczajny burak .

 • wejsunek47

  Oceniono 12 razy 12

  nie wiem kto to jest..torebka jak torebka na bazarach takich pełno i cóż to za sensacja ,że para ludzi o poczciwych wiejskich twarzach robi zakupy w sklepie spożywczym? nie macie się się kim zajmować w GW czy co?

 • Gigant Mercedes

  Oceniono 11 razy 9

  Zawsze brali 2 kilo kartofli, 3 cebule, połć słoniny i zsiadłe mleko... Nie wiem co im tym razem odwaliło. Sprzedawca.

 • matylda1001

  Oceniono 13 razy 9

  A ta torebka pasuje do reszty ubrania jak sama pani Danusia do wielkiego świata.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 11 razy 9

  Fajne masz PiS dziś, ko-
  lego Zenku!

 • banan125

  Oceniono 7 razy 7

  a chooy mnie to obchodzi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX