Edyta Górniak życzy fanom wesołych walentynek i rozbiera się w oceanie. Wideo jest naprawdę bardzo zmysłowe

Edyta Górniak pokazała nagranie, które zelektryzowało jej fanów. Widać na nim bowiem, jak piosenkarka rozbiera się i pozuje topless.

Edyta Górniak jest wielką romantyczką. Nie dziwi więc fakt, że diwa uwielbia też walentynki. W tym roku Górniak świętuje ten dzień w Kalifornii, gdzie od kilku dni wypoczywa na wakacjach. Na Instagramie życzyła fanom szczęśliwego dnia zakochanych i opublikowała nagranie, na którym rozbiera się przed obiektywem, w rytm jednej z najnowszych piosenek Justina Biebera "Yummy".

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak SCHUDŁA 10 KILOGRAMÓW. Patrzymy na jej ostatnie zdjęcia. Widać różnicę?

Edyta Górniak topless

Edyta Górniak ma na swoim koncie kilka bardzo odważnych sesji zdjęciowych. Rozbierane fotografie diwy pojawiły się bowiem na kartach "Playboya" a nawet "Vivy!". Teraz piosenkarka pochwaliła się swoją figurą na Instagramie. To właśnie tam opublikowała zmysłowe nagranie z Kalifornii, na którym radośnie i zmysłowo pląsa w oceanie, by później zdjąć koszulkę i pozować topless. Artystka wszystko to zrobiła dla swoich fanów, by umilić im Walentynki.

Happy Valentine’s Day - napisała pod filmem. 
Zobacz wideo

I choć samo nagranie jest hipnotyzujące, to uwagę zwraca również dalsza część wpisu Górniak. Piosenkarka oznaczyła w nim bowiem kilka osób, m.in: Jessikę Mercedes i Justina Biebera. To piosenka Justina towarzyszy rozbierającej się Edycie. "Yummy" napisana była zresztą dla żony Biebera, Hailey, i jej wybór zupełnie nas nie dziwi. Edyta Górniak zakochana?

Edyta Górniak nie zdradziła, z kim wypoczywa w Santa Monica. Od jakiegoś czasu mówi się jednak, że diwa znów może być zakochana. Podobno bliski jej sercu stał się jeden z instruktorów jazdy, który pojawił się u jej boku w programie "My Way". Paparazzi przyłapali ich w romantycznej sytuacji. Para czule się przytulała i była zachwycona swoim towarzystwem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

AG