Barbara Kurdej-Szatan skomentowała plotki o drugiej ciąży. Odniosła się do luźnej kreacji na Telekamerach

Barbara Kurdej-Szatan musiała zmierzyć się z bardzo dużym zainteresowaniem mediów. Wszyscy podejrzewali, że aktorka spodziewa się dziecka. Gwiazda zdecydowała się skomentować domniemaną ciążę.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z największych polskich gwiazd i czasem uchyla rąbka tajemnicy na temat jej życia prywatnego. Ostatnio "Dobry Tydzień" informował, że aktorka spodziewa się dziecka. Według tygodnika aktorka założyła luźną sukienkę na Telekamery, aby ukryć ciążowy brzuszek. Nic bardziej mylnego.

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan komentuje plotki o ciąży

Portal Party.pl skontaktował się z aktorką, która zdementowała informacje o drugiej ciąży. 

Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informację i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś "Dobry Tydzień" wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… - powiedziała Party.pl Barbara Kurdej-Szatan. 

W grudniu aktorka udzieliła wywiadu portalowi "Baby by Ann", w którym wyznała, że z mężem starają się o drugie dziecko od dłuższego czasu. Jej córka chciałaby mieć rodzeństwo, a Barbara podejrzewa, że to borelioza może wpływać na brak powodzenia w tej kwestii. Aktorka od kilku lat cierpi na tą przewlekłą chorobę.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Ona jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci, bardzo ładnie się z nimi bawi. Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i na pewno chcemy jej je dać… Mam nadzieję, że się uda - powiedziała aktorka w rozmowie z portalem "Baby by Ann".

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 10 lat i ostatnio świętowali okrągłą rocznicę. Para wspólnie wychowuje 7-letnią córkę, Hanię. Już wcześniej pojawiły się informacje, że aktorka ponownie zostanie mamą, ale zdementowała te plotki. Teraz ponownie doniesienia okazały się nieprawdziwe. 

Mamy nadzieję, że para doczeka się kolejnego maluszka. 

DK

Więcej o: