Angelina Jolie utrudnia Bradowi kontakty z dziećmi? Wiedziała, że Pitt będzie w Londynie, gdy Maddox przyleci do USA

Napięte relacje między Angeliną Jolie a Bradem Pittem z pewnością negatywnie wpływają na ich dzieci. Okazuje się, że Angie wciąż utrudnia byłemu mężowi kontakt z pociechami.

Jak podają amerykańskie media, wojna między dawną, uwielbianą przez wszystkich parą Hollywood, nadal trwa. Angelina ma szykować piekło Bradowi za każdym razem, kiedy ten chce spotkać się z dziećmi. Podobno aktorka jest oburzona i zła na byłego męża za jego relacje z Jennifer Aniston.

Angelina Jolie mści się na byłym mężu?

Angelina Jolie miała utrudniać Bradowi kontakt z Maddoxem, z którym ten i tak ma dość skomplikowane relacje. Jak podaje informator brukowca "National Enquirer", na który powołuje się portal NewIdea, aktorka specjalnie miała zaplanować przylot Maddoxa do Stanów w terminie, kiedy w Londynie odbywała się gala BAFTA, na którą Brad był zaproszony (tego wieczoru otrzymał też statuetkę za najlepszą drugoplanową rolę męską). Jak przystało na kochającego ojca, Brad nie pojawił się na ceremonii, ponieważ wolał spotkać się z ukochanym synem. Statuetkę w jego imieniu odebrała Margot Robbie.

Podobno na początku plan Angeliny był jeszcze bardziej okrutny. Serwis NewIdea, powołując się na słowa "przyjaciela pary" twierdzi, że Angie chciała zaplanować kolejne spotkanie z dziećmi tego samego dnia, co gala wręczenia Oscarów. Aktorka wiedziała, że Brad był nominowany w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy (przypomnijmy, że Brad wygrał również Oscara). Z niewiadomych powodów miała jednak odpuścić byłemu mężowi.

Historia miłości Brada i Angeliny

Historia miłości Brada i Angeliny

Bradowi Pittowi bardzo zależało na poprawieniu relacji z synem, z którym praktycznie nie miał kontaktu od 2016 roku. Z pewnością zrobiłby wszystko, nawet gdyby Angelina zainicjowała spotkanie w dzień Oscarów.

Według informatora amerykańskiego portalu Brad zobaczył się z Maddoxem, a ich spotkanie było bardzo emocjonalne.

Przypomnijmy, że Brad Pitt o spotkaniu z synem dowiedział się w ostatniej chwili, gdy miał już wylatywać do Wielkiej Brytanii na galę BAFTA. Odwołał wszystko by móc zobaczyć syna, który wrócił do domu. Maddox na co dzień studiuje w Korei Południowej i rzadko pojawia się w rodzinnych stronach.

BO

Więcej o:
Komentarze (10)
Angelina Jolie utrudnia Bradowi kontakty z dziećmi? Wiedziała, że Pitt będzie w Londynie, gdy Maddox przyleci do USA
Zaloguj się
 • true_lysander

  Oceniono 8 razy 6

  Stara metoda kurw rozwodowych, pokazać dzieciom, że ojciec nie istnieje.

 • rozaliaroyale

  Oceniono 4 razy 4

  odgrywa role kobiety z klasą , a tu wygląda na to ,że jest zwykłym prymitywnym babsztylem ( przypuszczam ,że jej matka tzn.była teściowa Pita ma podobny charakter)

 • ganska

  Oceniono 3 razy 3

  "Jak przystało na kochającego ojca, Brad nie pojawił się na ceremonii, ponieważ wolał spotkać się z ukochanym synem."
  co wy bierzecie?

 • nofuckingway

  Oceniono 3 razy 3

  Angelina piękna ale wariatka

 • pafnusia

  Oceniono 6 razy 2

  Jak zwykle brednie - Maddox jest dorosły i nie trzeba mu organizować spotkań z ojcem, będzie chciał to sam to zrobi.

 • falconigel

  Oceniono 1 raz 1

  madox brzmi jak nazawa plynu do mycia samochodowych dekli???m albo owadobojczy plyn

 • lenkaa4

  Oceniono 1 raz -1

  Plotki, plotki, plotki. A ludzie w nie wierzą i biorą bardzo poważnie. A jak się cieszą, że mogą dogryźć pięknej Angelinie:))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX