Anna Kurnikowa z Enrique i noworodkiem na porodówce. Nowe zdjęcie tenisistki rozczuliło fanów. "Nie mam słów"

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa dwa tygodnie temu przywitali na świecie swoje trzecie dziecko. Rodzinnym zdjęciem z porodówki pochwaliła się dumna mama.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa bardzo dbają o swoje życie prywatne. Nie tylko rzadko pojawiają się na imprezach branżowych, lecz także są powściągliwi w publikowaniu zdjęć w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak zrobili wyjątek. Wszystko dlatego, że dwa tygodnie temu zostali rodzicami trzeciego dziecka!

Wiecie, jak wyglądają bliźniaki Kurnikowej i Iglesiasa?

Zobacz wideo

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa na rodzinnym zdjęciu

Na Instagramie Kurnikowej pojawiła się wyjątkowa fotografia. Widzimy na niej szczęśliwych rodziców oraz nowo narodzone dziecko. Nie trudno się domyślić, że zdjęcie zostało zrobione w pierwszych chwilach życia noworodka. Dumny tata czule całuje Kurnikową w czoło, a ona ma ogromny uśmiech.

01.30.2020 - napisała krótko tenisistka, podając datę narodzin trzeciego dziecka.
 

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci gratulowali parze i zachwycali się uroczym zdjęciem.

Jak pięknie.
Nie mam słów. Kocham Was wszystkich!
Niesamowite zdjęcie! - pisali.

Trzecie dziecko Enrique Iglesiasa i Anna Kurnikowej

Media dowiedziały się o trzecim dziecku znanej pary już wcześniej, zanim Kurnikowa opublikowała zdjęcie, dzięki bratu piosenkarza. Julio Iglesias Junior w rozmowie z Daily Mail zdradził, że Enrique i Anna spodziewają się kolejnej pociechy. Kilka miesięcy wcześniej już spekulowano o tym, że Kurnikowa może być w ciąży, ponieważ zniknęła z życia publicznego, lecz na potwierdzenie tych doniesień nie było żadnego dowodu.

Witamy na świecie! Myślicie, że bliźniaki cieszą się na młodsze rodzeństwo?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.