Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa pokazali zdjęcia dziecka prosto z porodówki. "Moje słoneczko"

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa po raz trzeci zostali rodzicami. W mediach społecznościowych opublikowali zdjecia dziecka tuż po jego narodzinach.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa w ciągu ostatnich miesięcy nie pojawiali się często publicznie. Już wtedy spekulowano, że spodziewają się trzeciego dziecka, jednak ci nie odnosili się do krążących plotek, budząc tym samym jeszcze większe zainteresowanie. Kilka dni temu, brat piosenkarza zdążył wygadać sekret w rozmowie z Daily Mail, podczas której potwierdził, że został już wujkiem. Teraz szczęśliwą nowiną oficjalnie podzielili się rodzice. 

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Enrique Iglesias pokazał zdjęcie dziecka z porodówki 

Pierwsze spekulacje na temat błogosławionego stanu Anny Kournikovej pojawiły się dość niedawno, gdy media obiegły zdjęcia paparazzich, na których widać było nieco zaokrąglony brzuch sportsmenki. Nikt się jeszcze wówczas nie spodziewał, że poród jest tak blisko. Wszelkie wątpliwości rozwiali sami zainteresowani. Zarówno Enrique, jak i Anna zamieścili zdjęcia z dzieckiem z samej sali porodowej.

"Moje słoneczko. 01.30.2020"- podpisali zdjęcia. 
 

Z opisu nie trudno się domyślić, że ich trzecia pociecha przyszła na świat 30 stycznia. Co ciekawe, para z oficjalnym ogłoszeniem czekała ponad dwa tygodnie.

 

Enrique i Anna są już rodzicami bliźniąt, jednak mimo wielkiego zainteresowania swoimi pociechami, nie pojawiają się z nimi publicznie. Para strzeże swojej prywatności jak tylko może, toteż nie jesteśmy zaskoczeni, że ciążę ukryli przed światem. Na szczęście już zdążyli nadrobić zaległości i pochwalić się nowym członkiem rodziny. Pod postem pojawiło się tysiące gratulacji, do których również się przyłączamy. 

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.