Jennifer Aniston jest bajecznie bogata! Wiemy, ile dostała za "Przyjaciół". Zarabia więcej niż Brad Pitt?

Jennifer Aniston jedną z najbogatszych aktorek. Przyglądamy się finansom gwiazdy "Przyjaciół".

11 lutego Jennifer Aniston obchodziła 51. urodziny. Z tej okazji "Interview Magazine" opublikował wywiad z aktorką, a zdjęcia do magazynu zachwyciły jej fanów. Życzenia złożył aktorce nawet były mąż, Justin Theroux. Gwiazda ma jednak jeszcze więcej powodów do radości. Jak się bowiem okazuje, Jennifer jest jedną z najbogatszych aktorek na świecie!

Historia miłości Brangeliny. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Jennifer Aniston jest bajecznie bogata

Jennifer Aniston zyskała popularność dzięki serialowi "Przyjaciele" i to właśnie ta produkcja stała się dla aktorki przepustką do bogactwa. Za pierwszy sezon gwiazda zarobiła 540 tys. dolarów. Przyznacie, że to całkiem niezła suma jak na lata 90.! Druga seria przyniosła aktorce 960 tys. dolarów, a za trzecią Jennifer zarobiła prawie dwa miliony dolarów. Za ostatni sezon "Przyjaciół" aktorka zgarnęła 18 milionów dolarów, co przekłada się na milion dolarów za każdy odcinek!

W kontekście "Przyjaciół" nie sposób nie wspomnieć również o tantiemach. Aktorka z tego tytułu dostała między 10 a 20 milionów dolarów.

Jennifer Aniston oczywiście gra również w filmach. Wszystkie produkcje z jej udziałem okazały się ogromnymi sukcesami komercyjnymi. Tylko do 2011 roku aktorka zarobiła, występując w filmach, 75 milionów dolarów. Teraz Jennifer żąda nawet 8 milionów dolarów za film!

Ale to nie wszystko. Dodajmy do tego jeszcze kontrakty reklamowe. Tylko za współpracę z liniami Emirates aktorka zgarnęła kolejne 5 milionów.

Ogólnie rzecz biorąc, Jennifer Aniston jest teraz w stanie zarobić 25-30 milionów dolarów rocznie. Na ile więc wyceniany jest majątek Jennifer Aniston? Jak podaje Celebrity Net Worth, możemy mówić o 300 milionach dolarów. To mniej więcej tyle, ile szacunkowo wynosi majątek Brada Pitta.

Przyznacie, że jest czego pozazdrościć!

JP

Więcej o:
Komentarze (24)
Jennifer Aniston jedną z najbogatszych aktorek! Wiemy, ile zarobiła za "Przyjaciół"
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 7 razy 7

  A nasza Balbina skromna - tylko kredytu się dorobiła ...

 • fctheduck

  Oceniono 2 razy 2

  To teraz Zenek, nasza wschodząca gwiazda kina będzie musiał podnieść swoje oczekiwania finansowe. Nie może tak być, żeby Beethoven z Podlasia zarabiał mniej niż jakaś kobieta.

 • julivert

  Oceniono 2 razy 2

  Czy możecie umieścić tutaj artykuł opisujący kwotę kredytu jaki Aniston może dostać w banku zarabiając tyle $ miesięcznie?

 • iiiiaaaa

  Oceniono 3 razy 1

  Bez jej Rachel to nie byłby ten sam serial. Zasłużyła, nawet jeśli ktoś uważa, że jest aktorką jednej roli i nadaje się tylko do komedii.

 • szwampuch58

  Oceniono 3 razy 1

  nie,nie przyznaje,,,,,,jej kasa nie moje klocki

 • stach_79

  Oceniono 6 razy 0

  Prawdziwa i ostatnia miłość głupka Brada Pitta... Szkoda, że tak późno zmądrzał.

 • drzec.m.e

  Oceniono 4 razy 0

  No i?

 • jackmike

  Oceniono 1 raz -1

  Ot sprawiedliwość tego świata - nieproporcjonalne zarobki do wkładu pracy.

 • supermarjan

  Oceniono 3 razy -1

  >>że jest czego pozazdrościć!
  moze przemysl to zdanie jeszcze raz stary....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX