Adele jest chuda jak nigdy dotąd! Zobaczcie nowe zdjęcia piosenkarki. Widać, jak bardzo się zmieniła

Za sprawą afery z udziałem Kingi Rusin, Adele nadal jest na ustach wszystkich. Tymczasem my prezentujemy nowe zdjęcia piosenkarki. Jest chudsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Ostatnio o Adele stało się głośno za sprawą zdjęcia, które na swoim Instagramie opublikowała Kinga Rusin. Zainteresowanie, z jakim spotkał się post dziennikarki, przerosło najśmielsze oczekiwania. Pisały o nim zagraniczne media, a spore poruszenie wywołał również w rodzimym show-bizniesie. Jednakże w całym tym zamieszaniu fanom Adele nie umknęła jedna, najważniejsza kwestia - fakt, iż na zdjęciu z Kingą Rusin piosenkarka wygląda bardzo chudo!

Gwiazdy, które schudły. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Adele bardzo schudła

Jakiś czas temu pisaliśmy już, że Adele drastycznie się zmieniła. Świat obiegły bowiem zdjęcia wracającej z siłowni artystki. W środowisku filmowym i dietetycznym mówiło się, że piosenkarka schudła ponad 20 kg, a niektórzy trenerzy oceniają utratę wagi Adele na nawet 44 kg. Najprawdopodobniej tak duża utrata wagi nie jest zasługą aktywności fizycznej, lecz diety. Taką bowiem opinię wyraziła Camila Goodis, była trenerka personalna Adele. Specjalistka od fitnessu wyznała, że piosenkarka nigdy nie lubiła ćwiczeń fizycznych, a więc za jej imponującą metamorfozą w 90% musi stać zmiana i ograniczenie przyjmowanych posiłków. Tymczasem do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Adele z Los Angeles, na których jest jeszcze chudsza, niż ostatnio.

AdeleAdele East News

Widzimy, że także i na najnowszym zdjęciu piosenkarka ubrana jest w sportową stylizację. Niewątpliwie świadczy to o tym, że oprócz ograniczenia przyjmowanych kalorii Adele stawia również na aktywność fizyczną. Utratę wagi najbardziej widać na twarzy piosenkarki, przez co naprawdę trudno ją rozpoznać.

A Wam jak podoba się Adele w nowej, "chudszej" wersji?

JP

Więcej o:
Komentarze (18)
Adele bardzo schudła. Zobaczcie nowe zdjęcia piosenkarki
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 15 razy 13

  Wystarczyło jedno zdjęcie z insajderką Kingą Rusin i nagle pani stała się bardzo znana!

 • ganska

  Oceniono 10 razy 4

  tyle warte są te deklaracje wszystkich grubasek, że są szczęśliwe, kochają swoje ciało i nie zamierzają niczego zmieniać, jakie wypisuje na przykład nasza Dominisia Gwit,
  Adele też twierdziła, że nie ma parcia na perfect body, aż tu nagle okazało się, że parcie jest, i to jakie! zmieniła się bardzo i chyba nie na lepsze,
  przedtem podobała mi się bardzo, uwielbiam jej wokal, ale też wyglądała pięknie mimo tych kilogramów, bo miała świetne stylizacje i taką niesamowicie pozytywną aurę naturalnej i autentycznej osoby,
  na tych nowych zdjęciach wygląda smutno, ale to takie pstryki z ukrycia przeważnie,
  ma wydać wkrótce płytę, ciekawa jestem, jak wypadnie na promocyjnej ściance, wystrojona i umalowana, może jeszcze coś z tej aury zostało?

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 3

  z tych powodów zmieniono porządek obrad zebrania naszej rady gminy i w miejsce budowy kanalizacji zajmujemy się wagą Adele i aferą ... kolejną sprawą będzie finansowanie personalnych trenerek dla kobiet z naszego koła gospodyń wiejskich

 • kzlis

  Oceniono 2 razy 2

  Adele jest zwyczajnie brzydka. Ta chudość jej nie służy.

 • piort.najsztub

  Oceniono 2 razy 2

  Jakiej afery z Rusin i na ustach jakich wszystkich?

 • kukunapniu

  Oceniono 4 razy 2

  a gdzie zdjęcie z Kingą?

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 2

  wiemy wiemy i widzimy gdyż niejaka rusin pokazała to całemu światu na foto.

 • dzioucha_z_lasu

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, wyglądała pięknie, krągła, apetyczna kobieta z charakterem. Teraz to zasuszona wydra jakich tysiące w szołbiznesie... Wcale nie była gruba.

 • mniklasp

  0

  Wiele ludzie na swiecie jest bardzo ciekawych Adele dlatego zdjecie Rusin zrobilo taka furore. Adele wyglada na nim jak smierc. Wyglada jak smiertelnie chora i nieapetycznie. To moje wrazenie . Wczoraj ET (Enterteniment Tonite) , mowilo o Adele i pokazywali nawet zdjecie Adele z Rusin ( "wyglada jak przecinek"). Schudla wiec o 100 funtow , przyjmujac dziennie tylko 1000 kalorii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX