Selma Blair jest w ciężkim stanie. Dodała dramatyczny wpis. "Cierpię. Czuję, że się załamuję. Oto prawda"

Selma Blair bardzo cierpi. Aktorka opublikowała w sieci nowe zdjęcie, które opatrzyła przerażającym wpisem.

Ponad rok temu Selma Blair wyznała, że od wielu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Aktorka zaczęła ograniczać publiczne wyjścia i stała się mniej aktywna w mediach. W październiku udzieliła szczerego wywiadu, w który opowiedziała o walce z chorobą i relacji z synem. W minioną środę z kolei dodała bardzo przerażający wpis na swoim instagramowym koncie. 

Ostatnio wywiad Kory. Opowiedziała o walce z rakiem.

Selma Blair - poruszający wpis 

Amerykańska aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie, jak skulona siedzi na sofie. Nie widać wyrazy jej twarzy, ponieważ "zapozowała" czubkiem głowy. Fotografia daje wiele do myślenia, a opis pod nią chwyta za serce. 

 Jest mi niedobrze. Oto, jak to działa. Nie ma w tym blasku glamouru. Są długie noce. Prawie całe noce. Moje mięśnie twarzy i szyi (...) są tak napięte, że nie mogę ich rozciągnąć. A próbuję od trzech godzin - relacjonuje aktorka. (...) Czuję się jeszcze bardziej krucha. Jestem szczęściarą pod wieloma względami. Ale nadal czuję się samotna i słaba, boję się o przyszłość jako samotna matka. Nie umieram bardziej niż ktokolwiek inny. Po prostu cierpię. Czuję, że się załamuję. Oto prawda, którą przekazuję innym czującym się podobnie: to okropne, przerażające czuć się źle.

Mimo choroby Selma stara się wierzyć w lepsze jutro. Podziękowała fanom za wsparcie i dała do zrozumienia, że dzielnie walczy. 

Niech otacza nas optymizm. I niech prowadzi nas przez mrok. Dziękuję wam, że jesteście tacy kochani. (...) Muszę wyzdrowieć. Chcę wyzdrowieć. I nie wiem, co to tak naprawdę znaczy. Przesyłam wam pełne wsparcia ciepło. Wszyscy go potrzebujemy.

Trzymamy mocno kciuki za poprawę jej stanu zdrowia!

CW

Więcej o:
Komentarze (24)
Selma Blair jest w ciężkim stanie. Dodała dramatyczny wpis. "Cierpię. Czuję, że się załamuję. Oto prawda"
Zaloguj się
 • hipo krater

  Oceniono 20 razy 20

  Kazdy, kto mial bliską umierającą osobę w domu, wie o czym ona mówi. A wielu żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć i cierpieć , i nie chce znać te jciemnej strony życia.

 • carolina_reaper

  Oceniono 6 razy 4

  MS jest choroba progresywna i jak dotad nieuleczalna. Nie ma tez okreslonego leku dla pacjentow. Kazdy przypadek jest inny, kazdy reaguje inaczej na medykamenty. Marijuana jest bardzo pomocna ale coz w Polsce legalnie niby dostepna ale legalnie i w praktyce zawsze jej brak.

 • mateuszzex

  Oceniono 8 razy 4

  jaki bog pozwala, aby jego dzieci tak cierpialy. przeciez je ukochal, syn oddal zycie . cos tu kuzwa nie pasuje

 • doomsday

  Oceniono 5 razy 3

  Selma Blair ze dwa miesiące temu przeszła nową terapię, która miała zadziałać w cudowny niemal sposób. Najpierw ostra, potrójna chemioterapia i potem odbudowywanie systemu immunologicznego za pomocą zastrzyków z własnej krwi i szpiku .

  Kochałem dziewczynę, która na to zmarła, dalej ją kocham.

 • jxman

  Oceniono 5 razy -1

  "Aktora opublikowała w sieci..."
  Czy wy czytacie to co napiszecie zanim opublikujecie?
  Aktora? A moze aktorzyca?

 • ikselk

  Oceniono 23 razy -21

  „Wy”, lewacy, macie tylko kciuki, a my, katolicy, mamy Boga. Aż. I modlimy się do Niego o zdrowie tej dzielnej kobiety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX