Tak Anna Popek prezentowała się podczas programu na żywo w TVP. Pokazała, jak wyglądała przed wykonaniem makijażu i uczesaniem

Anna Popek opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia. Jedno przed wejściem na wizję, a drugie po zejściu z niej. Na pierwszym nie ma ani grama makijażu.

Anna Popek, choć nie prowadzi flagowego programu TVP, "Pytanie na śniadanie", nieustannie jest ulubienicą Jacka Kurskiego. Prezes zawsze znajdzie dla niej wakat. W ostatnim czasie została prowadzącą serii "Wielkich Testów o...". W środę wieczorem na Woronicza był nagrywany kolejny już odcinek. Tym razem tematem była miłość. Zanim jednak rozpoczęła się jego emisja, prezenterka pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

Anna Popek skomentowała mocną wypowiedź Michała Olszańskiego na temat wizyty Jarosława Kaczyńskiego w "Pytaniu na śniadanie"

Zobacz wideo

Anna Popek bez makijażu

Wchodząc na wizję, Anna Popek ma na twarzy zazwyczaj sporo makijażu czy lakieru we włosach. W środę również poddała się takim zabiegom. Zanim jednak to zrobiła, wykonała selfie w naturalnej wersji i wrzuciła na instagramowy profil.

Dzisiaj Wielki Test o miłości. Pomyślcie kogo bardzo kochacie? - napisała.
 

Pod postem pojawiło się kilka komplementów. 

Wyglądasz zjawiskowo. Piękna!
Taka śliczna!

Niestety, hejterzy nie spali i również pokusili się o swoją chamską ocenę. 

Okropnie wyglądasz, jak po nocy.
Jakaś taka spuchnięta twarz.

Chcielibyśmy bardzo zobaczyć tych wypoczętych i ślicznych internautów. Dodamy również, że tuż po zakończeniu programu Anna wrzuciła selfie zrobione w studio. Postawiła na białą stylizację, mocny makijaż, a włosy zaczesała do tyłu. Pod tym zdjęciem negatywnych komentarzy było znacznie mniej. 

 

Bardzo fajnie, że gwiazda TVP decyduje się na publikowanie zdjęć bez makijażu. Dzisiejsza rzeczywistość jest już wystarczająco zakłamywana przez przeróżne zabiegi czy specyfiki na twarz. 

CW

Więcej o: