Rafał Maserak czeka na syna. Tancerz pochwalił się piękną sesją ciążową z partnerką. "Warto oprawić w ramkę"

Rafał Maserak w listopadzie ubiegłego roku ogłosił, że niebawem zostanie ojcem. Mamą dziecka jest Małgorzata Lis, z którą tancerz tworzy parę już od kilku lat. Teraz Maserak pokazał fanom piękną fotografię z sesji ciążowej.

Rafał Maserak zostanie niedługo ojcem. Tancerz opublikował na profilu w mediach społecznościowych uroczą fotografię z partnerką. Na zdjęciu widać, że Małgorzata Lis jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, a tancerz z czułością całuje jej zaokrąglony brzuszek. Swym szczęściem dzieli się z fanami na Instagramie. 

Czy Maserak zrezygnuje ze swojej tanecznej kariery na rzecz życia rodzinnego? Przypominamy, jak trenował z Macademian Girl

Zobacz wideo

Maserak czeka na syna

Rafał Maserak kilka miesięcy temu poinformował media, że planuje się ustatkować i wziąć ślub ze swoją długoletnią narzeczoną. Choć tancerz stroni od tego, by publicznie pokazywać wizerunek ukochanej, zdradza obserwatorom na Instagramie najważniejsze informacje i opowiada o istotnych wydarzeniach z ich relacji.

Okazuje się, że plany pary zostały w pozytywny sposób "pokrzyżowane". Zamiast przygotowaniami do zawarcia związku małżeńskiego, zajmują się tworzeniem idealnego kąta dla malucha. Z niecierpliwością czekają na powitanie synka. 

Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK. Czekamy na Ciebie, ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy, a my szykujemy Ci tu gniazdko! - czytamy wzruszający post Rafała na Instagramie. 

Już w listopadzie Maserakowi gratulowało powiększenia się rodziny wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Miłe słowa w stronę przyszłych rodziców skierowała między innymi Katarzyna Zielińska czy Monika Pyrek. Najnowsze zdjęcie Rafała skomentował kolega "po fachu" - Kamil Kuroczko i Sylwia Lipka - partnerka Maseraka w najnowszym sezonie "Tańca z Gwiazdami"

Już nie będzie wujek, tylko tatuś - napisała wokalistka. 

Fani mężczyzny również nie próżnują i pozytywnie reagują na nowinę o dziecku. 

To najpiękniejszy czas w życiu człowieka. Pozdrawiam Was oboje.
Piękne zdjęcie! Warto oprawić w ramkę

Myślicie, że syn Rafała odziedziczy po ojcu talent taneczny?

BWO 

Więcej o: