Joe Jonas i Sophie Turner spodziewają się dziecka! "Rodzina i znajomi są bardzo podekscytowani"

Joe Jonas i Sophie Turner pobrali się zaledwie rok temu. Jak donoszą zagraniczne media, para już niedługo powiększy swoją nową rodzinę.

Amerykańskie portale show-biznesowe informują, że Joe Jonas i Sophie Turner po raz pierwszy zostaną rodzicami. Wygadała się osoba z otoczenia gwiazd w rozmowie z serwisem "Just Jared".

Para milczy na ten temat, ale ich przyjaciele i rodzina są bardzo podekscytowani.
Zobacz wideo Tak wyglądał miesiąc miodowy Joe'a Jonasa i Sophie Turner. Bosko!

Joe Jonas zostanie ojcem

Jakim cudem media przeoczyły ciążowy brzuszek gwiazdy "Gry o tron"? Okazuje się, że aktorka ma na to swoje sposoby. Jak donosi inny informator, Sophie wybierała ostatnio swoje kreacje tak, by nie uwydatniały jej nowo nabytych krągłości. Sprytnie.

Zakochani zostali po raz pierwszy sfotografowani w listopadzie 2016 roku. Niespełna 12 miesięcy później ogłosili swoje zaręczyny. Ze ślubem także nie zwlekali za długo. Najpierw powiedzieli sobie "tak" w Las Vegas. Spontaniczna uroczystość miała miejsce zimą ubiegłego roku. Wiosną zorganizowali natomiast tradycyjną ceremonię w Francji, na którą zaprosili rodziny i przyjaciół.

Przedstawiciele gwiazd odmówili komentowania doniesień mediów.

Gratulacje!

Więcej o:
Komentarze (4)
Joe Jonas i Sophie Turner spodziewają się dziecka!
Zaloguj się
 • Oceniono 2 razy 2

  Nie tylko rodzina i znajomi są podekscytowani my jako rodzina z moją Grażyną oraz córką Dżesiką również( o sąsiadach spod piątki nie wspomnę), świetna naprawdę ważna informacja.

 • niewidzesensu

  Oceniono 2 razy 2

  Ale jak to? Co ze śladem węglowym!?

 • jaceq

  Oceniono 1 raz 1

  No i dobrze. Będzie mały Ramsay Bolton.

 • wejsunek47

  0

  nasze koło gospodyń wiejskich też jest podekscytowane i wzruszone i postanowiło ,że dzisiaj nie karmimy krów i kur tylko przygotujemy okolicznościową gazetkę ścienną na ten temat i wywiesimy na zamkniętym od 1992 roku budynku skupu mleka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX