Ewa Mrozowska w nowym kolorze włosów. "Wow, jest mega". Fani twierdzą, że ma doczepy. Sprawę skomentował fryzjer gwiazdy

Ewa Mrozowska pochwaliła się nowym kolorem włosów. Młoda mama postawiła na ekstrawagancki róż. Pod zdjęciem, na którym widać metamorfozę gwiazdy "Gogglebox", nie zabrakło pozytywnych komentarzy, ale niektórzy fani twierdzą, że Ewa nosi doczepy. Fryzjer kobiety rozwiał podejrzenia.

Ewa Mrozowska po półrocznej przerwie wybrała się do fryzjera, aby nadać swoim włosom nowy wygląd. Kobieta zaszalała z kolorem! Do swojego blondu dobrała delikatny róż. Młoda mama pochwaliła się efektem pracy swojego ulubionego stylisty na Instagramie, publikując zdjęcie "po" i "przed" farbowaniem. Fanki są zachwycone i przyznają, że Ewa wygląda jak nastolatka. Niektórzy jednak zarzucają kobiecie, że gęstość swoich włosów zawdzięcza doczepom. Gwiazda "Gogglebox" stanowczo zaprzecza. Głos w sprawie zabrał jej fryzjer.

Zobaczcie, jak Sylwia Bomba schudła. To niesamowite, że tak wygląda po ciąży!

Zobacz wideo

Ewa Mrozowska doczepia włosy? "To moje! Ja pierdzielę!"

Ewa Mrozowska pochwaliła się zdjęciem w nowym kolorze włosów. Młoda mama przyznała, że w końcu znalazła czas na to, by zadbać o siebie i odwiedzić ulubionego stylistę fryzur. Kobieta dość często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Obserwatorzy jej oficjalnego profilu w mediach społecznościowych wiele razy mogli zobaczyć gwiazdę "Gogglebox" w rozmaitych uczesaniach. Ostatnio pokazała się w długich różowych warkoczykach. 

Mrozowska i tym razem postawiła na róż. Jednak nie zdecydowała się na trwałą zmianę i skorzystała z koloryzującej odżywki. 

Fajnie mieć takiego fryzjera-przyjaciela, który powie prosto w twarz: Ewa masz paskudny odrost, wyglądasz jak... ??, trzeba coś z tym zrobić. Zrobiliśmy delikatnie odrost i wymęczyłam Tomka, żeby dał mi trochę różu bez farbowania! Bo mam strasznie zniszczone włosy! Efekt po różowej odżywce - czytamy na profilu Mrozowskiej. 
 

Większość fanek pozytywnie skomentowała zmianę w wyglądzie Ewy:

Wow, kolor jest mega!
Zazdroszczę włosów. Piękne!
Jest szał!

Nie zabrakło również pytań, dotyczących gęstości włosów. Obserwatorki Mrozowskiej nie dowierzają, że bujna czupryna kobiety jest w stu procentach naturalna. Zarzucają jej, że korzysta z "doczepów". 

Ale tylko nowy czy wyrównany kolor, czy nowe doczepy również? - zapytała ironicznie jedna z Internautek.

Gwiazda "Gogglebox" szybko zareagowała na komentarz: 

Nie doczepiam włosów. Widać to na filmiku. Zrobiony jest odrost: toner na całość i odżywka w kolorze różu. 

Obserwatorka nie dawała za wygraną i nie uwierzyła w tłumaczenia Mrozowskiej:

Tak, bardzo dokładnie obejrzałam filmik i przy pierwszym podciągnięciu włosów, od razu ukazują się szersze pasemka odrębne od reszty włosów. Tak to widzę i nie ma się czego wstydzić, bo włosy i tak pięknie wyglądają.To żaden hejt.

Ewa nie wytrzymała i emocjonalnie odniosła się do zarzutów fanki:

Ale nie doczepiam włosów! To moje! Ja pierdzielę ! Mam nierozczesane i robią się kołtuny! - napisała zdenerwowana. 

Głos w sprawie zabrał sam fryzjer gwiazdy, który nie mógł przejść obojętnie obok spekulacji na temat naturalności włosów swojej klientki-przyjaciółki. 

Absolutnie żadnych doczepek nie ma. Zobacz na Instastory, jak Ewka je rozczesuje. Żadne doczepy by tego nie wytrzymały. To szersze pasemko to przyjaciel Ewki (kołtun) - stwierdził stylista. 

Wierzycie w tłumaczenia gwiazdy? Trzeba przyznać, że koloryzacja i nowa fryzura jej służą. Wygląda uroczo! 

BWO