Odmieniona Ewa Farna pochwaliła się zdjęciem z fanami i dodała poruszający wpis. "Połączyła ich moja muzyka". Artystka wygląda świetnie!

Ewa Farna wpadła we wtorek na premierę książki "Polske Slezsko", która odbyła się w Pradze. Zopozowała do zdjęcia z fanami. Jedni z nich bardzo ją wzruszyli swoim wyznaniem, więc opublikowała z nimi zdjęciem. My patrzymy na jej sylwetkę. Macierzyństwo jej służy!

W czerwcu ubiegłego roku Ewa Farna przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Artystka urodziła syna, któremu dała na imię Artur. Nie chciała jednak zbytnio przedłużać urlopu macierzyńskiego i szybko wróciła do pracy. Piosenkarka znów koncertuje, a w podróży towarzyszy jej syn. Ostatnio jednak zostawiając go pod opieką bliskich, lub niani, wybrała się na premierę książki "Polske Slezsko" w Pradze. Wyglądała naprawdę dobrze!

Ewa Farna odpowiedziała mamie na żart, na temat wagi córki:

Zobacz wideo

Ewa Farna na nowym zdjęciu

Polsko-czeska piosenkarka przebywa obecnie u naszych południowych sąsiadów. Tam mieszka na co dzień i owocnie chroni swoją prywatność. We wtorek wybrała się do jednej z księgarni, w której odbyła się premiera książki "Polske Slezsko". Artystka pochwaliła się zdjęciem z tego wydarzenia. Zapozowała do niego z parą gejów, których połączyła jej muzyka. 

Wczoraj byłam na premierze książki "Polske Slezsko", która zaprasza Czechów do odkrycia pięknych i wartych odwiedzenia miejsc w tej części Polski. Polacy już wiedzą, jak za******e są Czechy. Trzeba też Czechom pokazać, że Polska też jest piękna i niech zapomną o stereotypach. Na premierze przyszli po autograf Ci oto przystojniacy - jeden Czech, drugi Polak. Żyją w Pradze i podobno połączyła ich moja muzyka. I wtedy moje “czasodczasu” wątpliwości, czy to co robię ma jakiś sens. Jestem wzruszona, dziękuję.
 

Gwiazda zaprezentowała się w czarnych, obcisłych spodniach, luźnym topie od Roberta Kupisza i żółtej marynarce. W tym samym kolorze pojawiła się również na jej głowie opaska. Całość artystka uzupełniła ciemnymi botkami. Choć wyglądała bardzo klasycznie, my kupujemy jej stylizację. Świetnie wpłynęła na jej figurę. Podoba Wam się?

CW