Syn Trumpa doskonale wie, dlaczego Oscary słabo się oglądały. To wina Brada Pitta

Przemowa Brada Pitta najwyraźniej nie spodobała się rodzinie Donalda Trumpa. Aktor poruszył w niej kwestie polityczne i skrytykował republikanów. W obronie ojca stanął jeden z jego synów - Eric Trump.

Syn Donalda Trumpa, Eric Trump, w mediach społecznościowych skrytykował przemowę Brada Pitta. Nazywając go "zadowoloną z siebie elitą" zrzucił na niego winę za słabą oglądalność tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów (a ta była niższa niż kiedykolwiek wcześniej). 

Słaba oglądalność Oscarów? To przez Brada Pitta

Brad Pitt wygłosił tak polityczną mowę, że Amerykanie się zdenerwowali - w końcu nikt nie chce ciągle słuchać narzekań "bogatych gwiazd". Eric na swoim instagramowym profilu wstawił zdjęcie aktora. 

Oglądalność tegorocznych Oscarów jest niższa o 25 proc. To zapewne dlatego, że Amerykanie nie lubią być ciągle napominani przez bogate, zadowolone z siebie elity. Elegancja przepadła, a Amerykanie nie chcą już tych ludzi w swoich domach - skwitował, obrazując swoje przemyślenia zdjęciem Brada Pitta.

Z biznesmenem zgodziło się wielu jego obserwatorów. W komentarzach również wyrażali swoje niezadowolenie:

Strata czasu. Nie oglądałem tego. Aktorzy nie lubią nas, tylko nasze pieniądze. Przestańmy oglądać ich filmy. Może wtedy będzie im zależeć, co myślimy.
Nie udało się odebrać ani jednej nagrody bez poruszenia politycznego tematu... Tak, jakby to miało wpływ na ludzi - czytamy.

Brad Pitt odebrał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filie "Pewnego razu w ... Hollywood". Podczas oscarowej przemowy zaatakował republikańskich senatorów. Zwrócił również uwagę na byłego doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, który nie mógł zeznawać w swoim procesie.

Powiedzieli mi, że mam tutaj tylko 45 sekund, czyli o 45 sekund więcej niż Senat dał Johnowi Boltonowi - powiedział.

Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

Według The Hollywood Reporter transmisja telewizyjna Oscarów wyniosła średnio 23,6 miliona widzów. Była to najmniejsza oglądalność w historii tej jakże niezwykłej gali. Oglądalność spadła o ponad 20 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym.

BO

Więcej o:
Komentarze (50)
Syn Trumpa doskonale wie, dlaczego Oscary słabo się oglądały. To wina Brada Pitta
Zaloguj się
 • klan_fan

  Oceniono 14 razy 12

  Nieprawda. To wina Tuska.

 • achaszwerosz

  Oceniono 15 razy 7

  Mści się za to ze stary nie dostał oscara za rolę w Kevinie...

 • qwardian

  Oceniono 6 razy 2

  Bardzo trafna uwaga. Żałosne widowisko..

 • bazyli.ehler

  Oceniono 4 razy 2

  "Syn Trumpa doskonale wie..."

  Taka rodzina. Doskonale wiedzą... wszystko.

 • hen354

  Oceniono 2 razy 2

  I ma racje, Trump to najwiekszy najlepszy najpiekniejszy, najmadrzejszy naj naj prezydent w historii swiata. Nie mozna go porownac do nikogo kto zyje lub zyl na ziemi stad tak wielki problem zeby zrozumiec i docenic jego wielkosc.

 • serfweerwr

  Oceniono 10 razy 2

  .

  ELITY ... język hipokryzji upośledzonych na prawicowość

  Trump - ma nawet deski klozetowe ze złota, wszystkie wnętrza należących do niego i jego kiczowatej prymitywnej familii ociekają w złoto i antyczny kicz, elita...

  typowe odwrócenie kota ogonem, Eric - bananowy zdebilniały synuś co na luksusowych wyjazdach myśliwskich muci ze strzelby ołowiem w chronione gatunki zwierząt

  cała rodzinka Trumpa była by zerami gdyby nie ojciec Trumpa

  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX