Jennifer Lopez brała sterydy przed występem na Super Bowl? Tak twierdzi zagraniczny portal. "Mogła wyniszczyć organizm"

Amerykański tabloid donosi, że wyrzeźbiona sylwetka wokalistki to nie tylko zasługa ćwieczeń i diety. Czy tak na pewno było?

Jennifer Lopez w tym roku skończy 51 lat. Mimo swojego wieku wciąż jest w świetnej formie, a kondycji i umięśnionego ciała może pozazdrościć jej rzesza młodszych koleżanek z branży. Piosenkarka regularnie ćwiczy, co relacjonuje w mediach społecznościowych, a także bardzo dba o to, co je. W jej jadłospisie nie zobaczymy fast foodu ani nic przetworzonego. Wydawałoby się, że właśnie to sprawia, że może pochwalić się tak idealną formą. Amerykański portal Woman's Day ma nieco inną teorię na ten temat.

Jennifer Lopez bierze sterydy?

Podczas tegorocznego Super Bowl Jennifer Lopez dała wielki popis nie tylko swoich umiejętności wokalnych, a przede wszystkim tanecznych. Tancerze rzucali ją jak piórkiem, a ta dzielnie dotrzymywała im kroku. Największe wrażenie wywarły jej popisy na rurze, gdy utrzymując się jedynie jedną nogą, utrzymała się i jeszcze zdołała zaśpiewać. Jak się okazuje, przed tym najważniejszym występem w życiu Jennifer miały pomóc sterydy anaboliczne. Tak przynajmniej uważa portal Woman's Day.

Informator przyznaje, że Jennifer zazwyczaj pije koktajle proteinowe, jednak tuż przed wielkim koncertem miała zdecydować się pomóc sonie w dodatkowy sposób.

Jen jest wielką fanką koktajli proteinowych, które pomagają jej wyrzeźbić sylwetkę, ale na Super Bowl jej bicepsy były wyjątkowo duże. Jennifer przez chwilę żyła na bombie, która mogła wyniszczyć jej organizm - zdradza źródło.

Przypomnijmy, że obecny partner gwiazdy - Alexander Rodriguez kilka lat temu był zamieszany w wielki skandal związany ze sterydami. Myślicie, że artystka mogła się na to zdecydować?

RG

Więcej o: