Wpadka produkcji w "Ameryka Express". Zdradzili kto opadnie w pierwszym odcinku? Internauci nie mają wątpliwości

Nowy sezon programu "Ameryka Express" rusza już 4 marca. Tym razem celebryci wyruszą do gorącej Gwatemali i niebezpiecznej Kolumbii. Czujni internauci już domyślili się, kto odpadnie w pierwszym odcinku.

Program "Ameryka Express" wraca do stacji TVN. W tym roku po raz pierwszy show poprowadzi Daria Ładocha, która zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Produkcja już pokazała pierwszy zwiastun i zdradziła ujęcia z programu. Jak się okazuje, nie dopatrzyli się jednego szczegółu, który od razy wychwycili internauci.

Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express":

Zobacz wideo

Produkcja "Ameryka Express" zdradziła kto odpadnie?

Na jednym ze zdjęć, które pojawiło się na profilu na Facebooku, widać tylko 7 par (przypominamy, że w programie walczy 8). Widzowie od razu zauważyli, że brakuje Patrycji Markowskiej, która wzięła udział w show wraz ze swoją przyjaciółką. Po pojawieniu się licznych komentarzy produkcja... usunęła zdjęcie. Czyżby to właśnie Patrycja Markowska miała odpaść już w pierwszym odcinku? Stacja TVN nie odniosła się do sprawy.

Ameryka ExpressAmeryka Express Ameryka Express - Facebook

Podobną rzecz możemy również zauważyć w wideo, które jest na opublikowane na Facebooku. Widzimy na nim tylko 7 osób. Tym razem producentów ratuje fakt, że na wideo nie da się rozpoznać twarzy.

Przypomnijmy, że program "Ameryka Express" jest kontynuacją programu "Azja Express". Reality show zakłada rywalizację par, które muszą pokonać wyznaczoną trasę. Na przeżycie mają jednego dolara dziennie, którego mogą wydać tylko na jedzenie i nie mogą płacić za środki transportu i nocleg.

Kto wystąpi w nowej edycji "Ameryki Express"?

  1. Karolina Pisarek to modelka i finalistka "Top model". W programie zawalczy w parze z Martyną Gajewską Komorowską.
  2. Patrycja Markowska jedna z najsławniejszych polskich piosenkarek wystąpi z Żanetą Luberą, która również zajmuję się muzyką.
  3. Reggie i Iwona Benjamin to bohaterowie programu "Żony Hollywood". Na stałe mieszkają w Los Angeles.
  4. Grzegorz i Rafał Collins to bracia, którzy zawodowo zajmują się przeróbką najbardziej luksusowych aut.
  5. Grażyna Wolszczak, aktorka w programie wystąpi ze swoim synem Filipem Sikorą.
  6. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał para, których losy połączyły się podczas programu "19+".
  7. Paweł Deląg - jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów na towarzysza podroży wybrał przyjaciela, Dariusza Lipkę.
  8. Marcin "Różal" Różalski to jednym słowem heros. Bokser w programie będzie z Bartoszem Fabiańskim, zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Program ponownie będzie liczyć 13 odcinków i rozpocznie się 4 marca o godz. 21:30. 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.