Małgorzata Socha na spacerze z dziećmi. Słodziaki! Przy okazji testuje nowy wózek. Cena dość przystępna

Małgorzata Socha wybrała się na spacer z dziećmi i przy okazji pochwaliła się nowym wózkiem. Wiemy, ile kosztuje.

Małgorzata Socha cieszy się macierzyństwem, co chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Mimo że chroni prywatność swoich dzieci (nie pokazuje ich twarzy), to chętnie daje znać swoim obserwatorom, jak spędzają wspólne chwile. Tak było i tym razem, gdy wybrała się na spacer. Korzystając z pięknej pogody, przetestowała nowy wózek dla dziecka. Udało nam się sprawdzić, ile kosztuje cacko, którym aktorka wozi swoją namłodszą pociechę. Ku naszemu zaskoczeniu, nie jest wcale tak drogo. 

Małgorzata Socha w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o prezentach dla dzieci:

Małgorzata Socha testuje nowy wózek z dziećmi 

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci, więc nietrudno zobaczyć ją na spacerze. Jeszcze przed wtargnięciem do Polski niżu Sabina skorzystała ze sprzyjającej pogody i zdecydowała się sprawdzić, jak się sprawuje na drodze nowy wózek. 

(...) Przetestowaliśmy w końcu nowy wózek - zwrotny, kompaktowy i do złożenia jedną ręką. Oczywiście jazda w wózku byłą rotacyjna – każdy chciał wypróbować- pisze aktorka. 

Ile kosztuje wózek Małgorzaty Sochy?

Małgorzata Socha wybrała wózek skandynawskiej marki Thule. Model, na który postawiła aktorka, nie jest wcale tak drogi, jak mogłoby się nam wydawać. Na oficjalnej stronie internetowej sklepu jego ceny w zależności od uposażenia wahają się pomiędzy 2000, a 2200 zł. Patrząc na wózki innych gwiazd, które niekiedy kosztują tyle, co używane samochody, ten nie wydaje się zbyt drogi.

RG

Więcej o:
Komentarze (7)
Małgorzata Socha korzysta z promieni słońca i testuje nowy wózek dla dziecka. Cena dość przystępna
Zaloguj się
 • olaole54

  0

  Pogoda jest idealna na spacery więc trzeba korzystać :) Sama ciągle spaceruję z moim maluszkiem po parku a wózek z caretero sprawdza się do tego idealnie ;) Jest lekki i z łatwością prowadzi się nawet po piasku :D

 • wejsunek47

  0

  no jak miliony Polek wychowały dzieci bez takiego wózka...a ta Stocha to kto? przedstawicielka chińskiej fabryki wózków? ciężka praca...

 • valla

  Oceniono 2 razy 0

  Drewniane beztalencie..... Jakaś superprodukcja z jej udziałem?????

 • carolina_reaper

  Oceniono 1 raz -1

  Ten babiszon jest wqrwiajacy....dla kazdego dziecka nowy wozek

 • kzlis

  Oceniono 1 raz -1

  Po co tym "celebrytkom" tyle wózków?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX