Wioleta z "Rolnika..." w objęciach tajemniczego mężczyzny. W końcu znalazła miłość? Opublikowała wymowne zdjęcie

Wioleta Boćwińska brała udział w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie znalazła tam jednak swojego szczęścia, bo została odrzucona przez Adriana. Kobieta dopiero teraz spotkała swoją prawdzwą miłość. Uczuciem pochwaliła się na Instagramie!

"Rolnik szuka żony" to program, który w swojej konwencji zakłada, że uczestnicy znajdą w nim swoją drugą połówkę. Czasem się to udaje. Jednak statystycznie częściej pary, które połączyły się na oczach milionów widzów, nie potrafią odnaleźć się w realnym życiu. Łzy i złamane serca to również jeden z elementów produkcji. Rolnicy odrzucają potencjalnych partnerów, żeby związać się z kimś innym, chociaż te wybory nie zawsze są słuszne. Wioleta została zraniona przez Adriana, ale teraz odnalazła tego jedynego. Myślicie, że uczestnik "Rolnika..." ma czego żałować? 

Małgosi i Pawłowi się udało! To dzięki programowi stanęli na ślubnym kobiercu. 

Zobacz wideo

Wioleta Boćwińska świętuje urodziny z ukochanym! Urocze zdjęcie 

Choć uczestniczka "Rolnika..." nie znalazła miłości w programie, postanowiła się nie poddawać. Adrian Borkowicz nie odwzajemnił uczucia Wioli. Jednocześnie nie mógł się zdecydować, czy dalsze życie chce spędzić u boku Agaty czy Ilony. Ostatecznie wybrał tę drugą kobietę. Myślicie, że będzie żałował, gdy dowie się, że darząca go niegdyś uczuciem Wioleta, znalazła nową sympatię? 

Boćwińska, jak sama przyznaje, marzyła o tym, by spotkać mężczyznę, z którym zamierza tworzyć parę do końca swoich dni. Wszystko wskazuje na to, że pielęgniarka jest na dobrej drodze, by to swoje pragnienie spełnić. Kobieta pochwaliła się na profilu w mediach społecznościowych fotografią, na której wtulona jest w tajemniczego mężczyznę. Od jakiegoś czasu spekulowano, że uczestniczka "Rolnika..." jest szaleńczo zakochana, jednak nigdy nie pokazywała wizerunku swojego nowego partnera. Zrobiła to pierwszy raz! 

Wiola postanowiła subtelnie zaznaczyć, że mężczyzna, który pozuje z nią do zdjęcia nie jest na pewno jej kolegą. Kobieta dodała hashtagi, świadczące o łączącym ich uczuciu:

#sobota#urodziny#happy#smile#mylove?????? - podpisała Boćwińska.

Fani pozytywnie zareagowali na wieść o nowym partnerze Wiolety. Życzyli jej dużo szczęścia.

Wiola, dużo szczęścia i miłości. Widać szczęście na Waszych twarzach. 
No i mamy to, pięknie Wiola. Gratulacje. 

BWO 

Więcej o:
Skomentuj:
Wioleta z "Rolnika..." w objęciach tajemniczego mężczyzny. W końcu znalazła miłość. Opublikowała wymowne zdjęcie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX