Ilona Felicjańska wypoczywa w Egipcie i oddaje się filozoficznym rozważaniom: Mam w sobie mądrość, która mnie prowadzi

Ilona Felicjańska wyjechała na rodzinne wakacje do Egiptu. Po ostatnich skandalach to dla modelki doskonała okazja, by porozmyślać o życiu.

Ilona Felicjańska nie tak dawno wróciła z pamiętnego urlopu w Miami, podczas którego doszło do zatrzymania przez policję modelki i jej męża po tym, jakoby Felicjańska pogryzła Paula Montanę w łydkę. Wakacyjne problemy nie zdołały jednak zniszczyć upodobań modelki do zagranicznych eskapad, ponieważ właśnie odpoczywa ona z rodziną w Egipcie.

Skandal seksualny w Hollywood. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Ilona Felicjańska wypoczywa w Egipcie

Tym razem na miejsce swojego wypoczynku Ilona Felicjańska wybrała Egipt. Modelka spędza tam czas z rodziną, a afrykański klimat najwyraźniej sprzyja filozoficznym rozważaniom. Żona Paula Montany, po ostatnich skandalach, postanowiła podzielić się ze swoimi fanami przemyśleniami odnośnie życia:

Każdy poranek daje nam szanse na nowy początek. Otwieram oczy, uśmiecham się, odpuszczam i wybaczam. Kocham. Żyje własnym życiem, mam w sobie odwagę i się. Mam w sobie mądrość, która mnie prowadzi. Pięknego i dla Was nowego dnia i życia - napisała na Instagramie modelka.

Przemyślenia modelki i sformułowane przez nią zasady, którymi kieruje się w życiu, zachęciły obserwatorów do podzielenia się z Iloną Felicjańską własnymi spostrzeżeniami. Fani życzyli jej również udanego wypoczynku.

I to ma sens. Just. Żyć i pozwolić innym żyć.
W życiu piękne są tylko chwile... Dużo miłości życzę.
Pięknego dnia.

Post Ilony Felicjańskiej skomentował nawet Paul Montana, wyrażając swoje poparcie dla życiowej postawy żony, wysyłając jej serduszka.

Podobają Wam się złote myśli Ilony Felicjańskiej? Skłoniły Was do własnych rozważań nad życiem?

JP

Więcej o: