Żona Kellana Lutza dodała wzruszający wpis po poronieniu ciąży. "Nawet jeśli do końca świata będziemy tylko we dwoje"

Gwiazdor "Zmierzchu" i jego ukochana stracili dziecko w szóstym miesiącu ciąży. Po tym trudnym doświadczeniu żona Kellana Lutza dzieli się z fanami wzruszającym wpisem.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Kellan Lutz, gwiazdor "Zmierzchu" stracił dziecko. Jego żona, Brittany Lutz, poroniła w szóstym miesiącu ciąży i poinformowała o tym we poruszającym wpisie. Kilka dni po wspomnianym niezwykle trudnym wydarzeniu ukochana aktora wstawiła na Instagram nowy post.

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Żona Kellana Lutza wstawiła na Instagram wzruszający post

Brittany Lutz dodała na swój Instagram kilka wspólnych zdjęć z Kellanem, m.in. fotografię ze ślubu. Żona aktora postanowiła też podzielić się ze swoimi obserwatorami tym, co czuje i co myśli po utracie dziecka. Jej słowa świadczą o tym, że pomimo tragedii z ufnością patrzy w przyszłość. A wszystko to dzięki miłości, która jest między nią i Kellanem Lutzem:

Nawet jeśli do końca świata będziemy tylko we dwoje, to niech tak będzie, bo wszystko, czego mi trzeba, to ty - napisała.

Fani Kellana Lutza i obserwatorzy Brittany jak zwykle nie zawiedli. Nie szczędzili parze miłych komentarzy i słów wsparcia:

Najsłodsza para na świecie. Oboje jesteście idealni. Mam nadzieję, że wszystkie wasze marzenia się spełnią. Życzę wam dużo miłości!
Jesteś taką piękną kobietą. Oboje wyglądacie na dobrych ludzi. Życzę wam obojgu szczęścia. Trzymajcie się mocno i wspierajcie.
To piękne, wzruszające i wspaniałe słowa!
Spotkałam twojego męża kilka razy na wydarzeniach związanych ze "Zmierzchem" (...) więc wiem, jaki jest wspaniały. Wyglądacie na bardzo kochającą się parę!

My także życzymy małżeństwu Lutz dużo miłości i siły, by mogli przetrwać ten trudny czas.

JP

Więcej o:
Skomentuj:
Żona Kellana Lutza dodała wzruszający wpis po poronieniu ciąży. "Nawet jeśli do końca świata będziemy tylko we dwoje..."
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX