Gwiazdor hitu Netfliksa zostanie ojcem! Wcześniej jego żona dwukrotnie poroniła

Penn Badgley i jego żona spodziewają się dziecka. Brzuszek Domino Kirke jest już całkiem spory.

Penn Badgley zdobył sławę ponad dekadę temu, kiedy to wystąpił w serialu "Plotkara". Wiedzieliście o tym, że jedna ze scen była zbyt ostra, żeby trafić do telewizji? Obecnie głośno jest o nim za sprawą produkcji Netfliksa "You". Pod koniec drugiego sezonu odgrywany przez niego bohater, dowiedział się, że zostanie ojcem. Co ciekawe, w poniedziałek żona aktora, Domino Kirke, ogłosiła, że para spodziewa się dziecka

Tatą niedawno został również Jaś Dąbrowski. Jak 23-latek odnajduje się w nowej roli?

Zobacz wideo

Penn Badgley zostanie ojcem

33-latek i jego żona wcześniej doświadczyli dwóch poronień, przez co wiadomość o ciąży była dla nich jeszcze bardziej emocjonalna. Domino Kirke pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Kobieta nie zdradziła, który to miesiąc, ale widać, że ciążowy brzuszek jest już bardzo duży.

 
Znowu w drodze... Ciąża po utracie to zupełnie inna sprawa. Po dwóch poronieniach z rzędu byliśmy gotowi to nazwać. Przestałam ufać swojemu ciału i zaczęłam akceptować fakt, że to się skończyło. Jako opiekun porodowy widziałam i słyszałam to wszystko - napisała przyszła w długim wpisie.

Swego czasu Penn Badgley prowadził bardzo bogate życie towarzyskie. Zagraniczne media chętnie rozpisywały się o jego związkach z Zoë Kravitz i Blake Lively. Aktor ustatkował się po tym, jak poznał swoją obecną żoną, Domino Kirke. Para pobrała się trzy lata temu. Wybranka Badgleya na co dzień zajmuje się muzyką. Nagrywała między innymi z Markiem Ronsonem. Jest też współzałożycielką Carriage House Birth - organizacji, która wspiera ciężarne kobiety.

Gratulujemy!

Więcej o: