Maria Winiarska nabywa nowe umiejętności w Indiach. Udostępniła niecodzienne nagranie. Co ona tam wyprawia? Podziwiamy

Maria Winiarska przebywa na wakacjach. Wypoczywa, spędza czas aktywnie i nabywa nowe umiejętności. Pochwaliła się nimi, publikując nagranie na Instagramie.

Maria Winiarska wybrała się z córką Zofią Zborowską-Wroną na aktywny urlop do Indii. Winiarska chętnie udziela się na Instagramie i chce zostać influencerką. Zamieszcza zdjęcia i nagrania dokumentujące wyjazd. 68-letnia aktorka pochwaliła się niecodziennym nagraniem z urlopu, na którym ćwiczy jogę.

Maria Winiarska radzi: "Na proszki, najlepiej poru*hac troszki"

Zobacz wideo

Maria Winiarska zostanie joginką

Aktorka zamieściła wideo, w którym ćwiczy jogę na sznurach i materiale. Pomagają jej w tym osoby z ośrodka, dzięki którym Winiarska wisi głową w dół. Gwiazda na nagraniu nie przebiera w słowach i nazywa się "starą małpą". Całe zdarzenie uwieczniła Zosia, która ma niezły ubaw z matki. 

 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem kondycji Marii i jej gratulowali. Nagranie rozbawiło jej obserwatorów. 

Aż się popłakałam, ale jest ogień!
Pełen szacun dla Pani Marysi, ja w wieku 20 lat był tego nie zrobiła!
Wiek to tylko liczba. Cudowna kobieta!
Pani Mario - jest Pani niesamowita! Babcia Pająk - pisali. 

Maria Winiarska bardzo dobrze czuje się w mediach społecznościowych i chętnie śmieje się z siebie na instagramowych relacjach. Swoich obserwatorów nazywa astronautami. Jedno z udostępnionych nagrań podzieliło internautów. Ostatnio wyznała, że z Wiktorem Zborowskim od lat żyje w trójkącie

Gratulujemy dystansu. Pani Marysiu tak trzymać!

DK