Scarlett Johansson olśniła kreacją na Oscarach. Potem poszła na imprezę Vanity Fair. Wyglądała jeszcze lepiej!

Scarlett Johansson opuściła tegoroczną galę Oscarów bez statuetki. Na czerwonym dywanie jednak błyszczała, podobnie jak kilka godzin później, gdy dotarła na imprezę Vanity Fair.

Scarlett Johansson brylowała w niedzielę na czerwonym dywanie podczas Oscarów. W jasnej sukience z odsłoniętymi ramionami wyglądała naprawdę zjawiskowo. Redakcja Plotka uznała, że jej kreacji od Oscara de la Renty była najpiękniejszą podczas tegorocznej gali. Dopiero kilka godzin później aktorka wyciągnęła jednak prawdziwego asa z rękawa. Na imprezie Vanity Fair zaprezentowała się w jeszcze piękniejszym projekcie zaprzyjaźnionego projektanta. 

Małgorzata Rozenek przebywa w Nowym Jorku. Na bieżąco komentowała galę rozdania tegorocznych Oscarów

Zobacz wideo

Scarlett Johansson zachwyca na imprezie po Oscarach 

Aktorka była w tym roku nominowana w aż dwóch kategoriach: najlepsza aktorka pierwszoplanowa, za rolę w filmie "Historia małżeńska" i najlepsza aktorka drugoplanowa, za rolę w filmie "Jojo Rabbit". Niestety, galę opuściła z pustymi rękami, ale z poczuciem, że wyglądała zjawiskowo. Nic więc dziwnego, że humor dopisywał jej również na imprezie Vanity Fair.

 

Scarlett miała na sobie sukienkę w identycznym kolorze jak na Oscarach, jednak z wycięciem pod prawą piersią i bogato zdobionym gorsetem. Gracji dodało rozcięcie dolnej części kreacji z lewej strony, dzięki któremu gwiazda odsłoniła zgrabną nogę. Jako że goście nie mieli zbyt wiele czasu na opuszczenie jednej, a dotarcie na druga imprezę, Johansson darowała sobie zmianę fryzury i zostawiła eleganckie upięcie z lekko zwisającym kosmykiem z przodu.

W której kreacji gwiazda wypadła lepiej? My kupujemy obie wersje, z lekką przewagą tej drugiej. 

CW

Więcej o: