Billie Eilish wyróżniała się na czerwonym dywanie podczas Oscarów 2020, ale nie tylko strojem. Spójrzcie na jej dłonie

Billie Eilish to niewątpliwie muzyczne odkrycie roku. Młodej wokalistki nie mogło zabraknąć na gali wręczenia Oscarów 2020. Jej występ był rewelacyjny, ale to stylizacja przyciąga wzrok. 18-latka na czerwonym dywanie wyróżniała się czymś jeszcze. Sami zobaczcie!

Billie Eilish pozostaje wierna swoim zasadom. Dba o medialny wizerunek i wyróżnia się konsekwencją nie tylko w aspekcie muzycznym, ale również w doborze stylizacji scenicznych. Wokalistka od początku kariery nie pokazuje się w obcisłych strojach i sukienkach. Szerokie oversize'owe kombinezony to jej znak rozpoznawczy. Gala wręczenia nagród Akademii Filmowej, na której króluje elegancja i szyk, nie skłoniła jej do tego, by choć raz złamać swoje zasady. Na tę okazję założyła biały komplet Chanel. Ale to jej paznokcie przyciągały największą uwagę. 

Polskie gwiazdy zainteresowane Oscarami 2020? Okazuje się, że tak! Małgorzata Rozenek w uroczej piżamce komentuje nagrodę dla Brada Pitta.

Paznokcie czy szpony? Billie Eilish umie przyciągnąć uwagę

Biały komplet Chanel, który założyła na siebie Billie Eilish, wyróżniał się spośród setek wieczorowych kreacji. Na czerwonym dywanie prym wiodły jak zwykle klasyczne długie suknie, choć można było dostrzec w wielu z nich nutkę ekstrawagancji. Amerykańska wokalistka w swoim wizerunku postawiła na jeszcze jeden charakterystyczny element. Mowa o... paznokciach, a można rzec - szponach.

Manicure 18-latki był naprawdę zadziwiający. Wrażenie zrobił nie tyle kolor czy wzór, a długość. Czarne, niemalże prostokątne paznokcie Billie miały kilka centymetrów! Gwiazda ewidentnie chciała, by fotoreporterzy zwrócili na nie uwagę. Pozując na ściance, z dumą prezentowała swoje dłonie. 

Oscary 2020 - czerwony dywan. Piosenkarka Billie EilishOscary 2020 - czerwony dywan. Piosenkarka Billie Eilish AP

Wiadomo, że stylizacji na czerwonym dywanie nie można porównywać do tych, które dobierane są na co dzień. Jednak myślicie, że tak długie paznokcie nie są przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu i wykonywaniu codziennych czynności? Znając osobowość Eilish, można śmiało stwierdzić, że gwiazda nie wahałaby się długo z decyzją, aby nosić tak długie paznokcie zawsze. 

Oscary 2020 należały do młodziutkiej wokalistki. Występ, wizerunek i wyłapana przez kamerę i fotoreporterów mina Billie podczas przemowy Rudolph i Wiig - zostaną zapamiętane na długo! 

BWO

Więcej o:
Komentarze (4)
Oscary 2020. Billie Eilish wyróżniała się na czerwonym dywanie, nie tylko strojem. Spójrzcie na jej dłonie
Zaloguj się
 • jan3211

  Oceniono 1 raz 1

  Kiełbie we łbie. To jest to. Dolegliwość dość powszechna .

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 1 raz 1

  Dziewczyna robi sobie jaja z prestiżu,bogactwa, drogich marek. Jeśli ktoś to bierze dosłownie to kiep i tyle.

 • edza4

  0

  Pomijam jej wygląd bo to jej sprawa,natomiast zachwyca ta mina jak dwie staruszki na scenie próbują się produkować z marnym skutkiem,mina bezcenna z widocznym gestem na twarzy "co to niby ma być"

 • xx78

  Oceniono 2 razy 0

  Boże, co za brzydactwo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX