Oscary 2020. Blac Chyna wygrała w kategorii najgorsza stylizacja wieczoru. Internauci zadają ważne pytanie

Blac Chyna zjawiła się na tegorocznych Oscarach. Nie prezentowała się najlepiej na czerwonym dywanie, a internauci na Twitterze pytają, dlaczego w ogóle przyszła na imprezę.

Blac Chyna to była partnerka Roba Kardashiana, z którym ma córeczkę o imieniu Dream. Kobieta jest nazywana modelką, ale w show-biznesie zasłynęła dzięki skandalom. Na czerwonym dywanie podczas oscarowej gali pojawiło się wiele znamienitych gości i... Blac Chyna, która została okrzykniętą najgorzej ubraną gwiazdą. Do tego internauci pytają, dlaczego w ogóle przyszła na imprezę.

Małgorzata Steciak o zaskoczeniach i rozczarowaniach Oscarów 2020

Zobacz wideo

Blac Chyna na Oscarach

Modelka na czerwony dywan założyła długą czarną suknię z bardzo głębokim dekoltem i rozcięciem na wysokości uda, pokazując wszystkie tatuaże na nodze. Dekolt do pępka eksponował nieudaną operację plastyczną piersi. Blac Chyna zwieńczyła stylizację dziwnym makijażem. Doczepione rzęsy, ogromne matowe usta i pofalowane włosy sprawiły, że wyglądała jak lalka. Zdecydowanie to była najgorsza stylizacja podczas 92. ceremonii wręczenia Oscarów. 

Na Twitterze internauci zaczęli pytać, dlaczego Blac Chyna przybyła na Oscary? Nie brała udziału w żadnej nominowanej produkcji. Zastanawiali się, kto odważył się ją zaprosić. 

Inne gwiazdy na czerwonym dywanie prezentowały się zdecydowanie lepiej. Scarlett Johansson zachwyciła srebrną kreacją, a suknia Natalie Portman miała ukryty przekaz. Pozostałe kreacje zobaczycie TUTAJ.

Przypomnijmy, że swego czasu Chyna i Kardashian mieli swój reality show "Rob & Chyna", jednak związek się rozpadł, a produkcja zakończyła się na jednym sezonie. Teraz widać, że gwiazda nadal przesadza z operacjami plastycznymi, za które wcześniej Rob Kardashian zapłacił 100 tyś. dolarów. Sprawdźcie, jak wyglądała przed wszystkimi zabiegami medycyny estetycznej.

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.