Blanka Lipińska odnosi się do krytyków filmu "365 dni": Kimże oni są w odniesieniu do milionów fanów?

Blanka Lipińska, w reakcji na dość miażdzące opinie na temat filmu "365 dni", udostępniła na InstaStories wideo, w którym odnosi się do profesji krytyka filmowego.

Niedawno premierę miał film Blanki Lipińskiej w reżyserii Barbary Białowąs, "365 dni". Chociaż produkcja otrzymuje niepochlebne (a to delikatne określenie) opinie od krytyków filmowych, autorka książki nie wydaje się tym przejmować nawet w najmniejszym stopniu.

Skandal seksualny w Hollywood. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska dziękuje fanom za wsparcie dla "365 dni"

W reakcji na nieprzychylne opinie krytyków Blanka Lipińska zdecydowała się wstawić na InstaStories wideo skierowane do obserwatorów. Pisarka cieszy się, że film podoba się tym, komu ma się podobać - czyli jej fanom. Dziękuje swoim wiernym czytelnikom i, na przekór kinowym autorytetom, namawia swoich fanów do oceniania "365 dni" w portalu Filmweb (gdzie ocena produkcji wciąż rośnie):

Chciałam wam bardzo podziękować za wszystkie głosy, gwiazdki i komentarze na Filmwebie. Bo wiecie, krytycy krytykami, tylko że my nie robiliśmy tego filmu dla krytyków, tylko robiliśmy go dla fanów tak naprawdę, robiliśmy go dla ludzi.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram @blanka_lipinska

I to, że komuś się nie podoba ten film z krytyków... no cóż, ja wciąż nie rozumiem (...) kimże jest krytyk? Wiecie, krytyk to jest ktoś, kto się zna na jakiejś dziedzinie. W Polsce nie mamy dobrobytu filmów erotycznych (..) więc jak ktoś jest specjalistą od erotyki (...) to zdanie takiego człowieka by się dla mnie liczyło - kontynuuje pisarka.

Dalej Blanka Lipińska dziękuje swoim oddanym fanom:

Natomiast bardzo wam dziękuje kochani, że ucieracie nosa tym wszystkim krytykom, okazując swoje wsparcie i to ze film wam się podoba. Bo tak naprawdę czymże są, kimże są krytycy w odniesieniu do milionów fanów?

Widzieliście film Blanki Lipińskiej? Uważacie, że krytycy filmowi powinni zrobić specjalizację w dziedzinie "film erotyczny", by móc wypowiadać się na temat filmu "365 dni"?

JP