Leonardo DiCaprio na czerwonym dywanie pozował solo, ale okazało się, że wcale nie był sam. Pierwszy raz od 15 lat zabrał na Oscary partnerkę

Leonardo DiCaprio od 15 lat przychodził na galę wręczenia Oscarów solo. Tym razem towarzyszyła mu 22-letnia Camila Morrone.

Leonardo DiCaprio był nominowany w kategorii najlepszy aktor. Choć na czerwonym dywanie pozował sam, okazało się, że na ceremonii pojawił się z Camilą Morrone. Na gali siedzieli razem w pierwszym rzędzie, tuż obok obsady filmu "Pewnego razy w ... Hollywood".

Leonardo DiCaprio z ukochaną na gali Oscarów

Aktor na ceremonii zaprezentował się w czarnym, klasycznym smokingu, w którym jak zawsze wyglądał świetnie. Camilla natomiast zdecydowała się na różową, dosyć skromną sukienkę od Caroliny Herrery. Stylizację dopełniła biżuterią od Tiffany & Co.

Leonardo DiCaprio i CamilaLeonardo DiCaprio i Camila Leonardo DiCaprio i Camila screena gala Oscarowa

Przypomnijmy, że ich związek był szeroko komentowany w amerykańskich mediach. Parę dzielą aż 23 lata, co stanowiło główny przedmiot krytyki. Leonardo wielokrotnie bronił swojej relacji.

W Hollywood i na świecie jest tak dużo związków, w których jest ogromna różnica wieku. Myślę, że każdy powinien umawiać się z osobą, z którą chce - mówił w wywiadzie dla "Los Angeles Times".

Para spotyka się od 2018 roku. Od tego momentu jest nierozłączna i na próżno szukać afer czy kłótni w ich związku. 

Leonardo DiCaprio ostatni raz na czerwonym dywanie pojawił się z osobą towarzyszącą w 2005 roku. Był z Gisele Bündchen, brytyjską modelką. Para rozstała się w tym samym roku. 

Kim jest Camilla Morrone?

Camilla jest 22-letnią początkującą aktorką. Zagrała główną rolę w filmie „Mickey and the Bear”, którym krytycy filmowi byli zachwyceni. Zainteresowanie jej osobą znacznie wzrosło od momentu rozpoczęcia jej związku z Leonardo.

Jak wiemy Leonardo i Camila nie są jedyną parą z tak dużą różnicą wieku. Nie trzeba daleko szukać. Nawet w Polsce mamy kilka szczęśliwych związków, gdzie partnerów dzieli ponad 20 lat. Do tego grona zaliczyć możemy chociażby Edytę Pazurę i Cezarego Pazurę.

BO

Więcej o:
Komentarze (12)
Leonardo DiCaprio na czerwonym dywanie pozował solo, ale okazało się, że wcale nie był sam. Pierwszy raz od 15 lat zabrał na Oscary partnerkę
Zaloguj się
 • Monika

  Oceniono 10 razy 8

  W ogóle nie widać tej różnicy wieku,Leoś dobrze wygląda, świetnie się trzyma.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 4 razy 4

  I czego tu się czepiać, ona ma szansę na karierę u jego boku, on posiadł młode ciałko. Ona wybije się - znajdzie młodszego, on z czasem poszuka kolejnej młodej laski. Ich układ, ich sprawa.

 • lenny102

  Oceniono 2 razy 2

  Oby tylko nie byl lany jak Depp....

 • xfish

  Oceniono 2 razy 2

  Parafrazując dowcip Rickiego Gervaisa ze Złotych Globów: gala wręczania Oskarów była długa, ciekawe czy po zakończeniu nie okazało się, że partnerka jest już dla DiCaprio za stara...

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 1 raz 1

  Różnicy wieku nie widać. On mimo upływu lat ma młodzieńczy wdzięk i urodę, a ona... cóż... wygląda... eeee... dojrzale.

 • jakub13579

  Oceniono 1 raz 1

  Ona może być początkująca ale już bardzo dużo umie. Gdyby tak nie było to z pewnością di Caprio wybrał by inną koleżankę. Za kilka tygodni okaże się czy miałem rację.

 • arriesten

  0

  Najdalej za 3 lata kopnie ją w tyłek. Leo nie zadaje się z kobietami 25+ które zaczynają się starzeć.
  Tutaj wykresik: gwiazdy.wp.pl/leonardo-dicaprio-nie-spotyka-sie-z-kobietami-powyzej-25-roku-zycia-6358280247289985a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX