Oscary 2020. Scarlett Johansson w najpiękniejszej kreacji wieczoru. Nie możemy oderwać od niej wzroku

Oscary 2020. Scarlett Johansson śmiało uznać można za najlepiej ubraną gwiazdę tegorocznej ceremonii. Gwiazda wyglądała wprost fenomanalnie!

Gala Oscarów 2020 w tym roku odbyła się w niedzielę, 10 lutego, tradycyjnie w Dolby Theatre w Los Angeles. Wydarzenie to było doskonałą okazją, aby największe gwiazdy amerykańskiego kina podziwiać na czerwonym dywanie w wyjątkowych stylizacjach. A na tegorocznej gali naprawdę nie brakowało znakomitych kreacji.

Po tych rolach aktorzy mieli traumę. Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Scarlett Johansson w zjawiskowej kreacji

Swoją obecnością galę rozdania Oscarów zaszczyciła oczywiście Scarlett Johansson. W tym roku aktorka nominowana została do prestiżowej nagrody Akademii aż w dwóch kategoriach: "najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za rolę w "Historii Małżeńskiej" oraz "najlepsza aktorka drugoplanowa" za rolę w "Jojo Rabbit". Niestety, nie udało jej się zdobyć żadnej statuetki - pokonały ją Renee Zellweger i Laura Dern.

Jeśli jednak chodzi o oscarową stylizację, to trzeba przyznać, że Scarlett Johansson nie miała sobie równych. Aktorka wyglądała jeszcze lepiej, niż na gali BAFTA. Prezentowała się po prostu doskonale!

Scarlett Johansson wybrała na galę Oscarów znakomitą kreację od Oscara de la Renty w kolorze królewskiego srebra. Góra kreacji odsłaniała gładkie ramiona i dekolt aktorki, a dół zachwycał materiałem z metalicznym połyskiem.

Zjawiskowa suknia idealnie podkreślała kobiece kształty aktorki, a lejący się, syreni ogon sprawiał, że Scarlett Johansson wyglądała jak bogini.

APTOPIX 92nd Academy AwardsAPTOPIX 92nd Academy Awards AP, Agencja Wyborcza.pl

Kreacja odsłoniła tatuaż na plecach aktorki, który, co może zaskakiwać, także doskonale zgrywa się z całą resztą. Fryzura aktorki nie odwraca uwagi od wyjątkowej sukni. Spięte włosy w lekko popielatym odcieniu blondu idealnie dopełniają całości. Aktorka perfekcyjnie dobrała również makijaż oraz delikatną biżuterię.

Jak Wam się podobała Scarlett Johansson w swojej kreacji? My nie możemy się napatrzeć!

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.