"Szansa na sukces". Znamy drugiego finalistę, który powalczy o wyjazd na Eurowizję 2020. To kobieta i na pewno ją znacie

W niedzielę, 10 lutego, wyemitowany został drugi odcinek specjalnej "Szansy na sukces", w której wyłoniony zostanie polski reprezentant na Eurowizję 2020 w Holandii. Kto tym razem zakwalifikował się do finału programu?

W zeszłym tygodniu wystartowały polskie preselekcje, w których wyłoniony zostanie kandydat naszego kraju na Eurowizję 2020. Wszystko odbywa się w uwielbianym przez widzów show "Szansa na sukces". Ci, którzy zgłosili chęć udziału, zostali wybrani przez specjalne jury i w trzech kolejnych odcinkach mierzą się ze sobą, śpiewając covery znanych artystów. W pierwszym królowały hity Abby, a triumfatorką okazała się Kasia Dereń. Jak było dzisiaj?

Tak Michał Szpak wspierał zespół Tulia w zeszłym roku. 

Zobacz wideo

"Szansa na sukces". Znamy drugiego finalistę

W drugim odcinku uczestnicy zmierzyli się z utworami eurowizyjnymi. Na scenie zaprezentowali się: Damian Kulej, Paulina Czapla, Weronika Curyło, Stashka, Saszan, Aleksandra Nykiel i Alicja Szemplińska. Jury w składzie: Michał Szpak, Cleo oraz Gromee, zdecydowali, że w finałowym odcinku programu zaśpiewa ta ostatnia. 18-latka przekonała ich wykonaniem utworu "To nie ja".

Zwycięstwo 18-latki z Ciechanowa wcale nas nie dziwi. Już raz pokazała na co ją stać, wygrywając jesienną edycję "The Voice of Poland". Zmierzyła się tam z naprawdę z trudnymi utworami, m.in "Litanią" z repertuaru Edyty Górniak. 

 

Myślicie, że Alicja miałaby szansę wygrać dla Polski tegoroczną Eurowizję? Fani pokładali w niej nadzieje już kilka miesięcy temu. To oni namawiali ją, by zrobiła wszystko, by móc wystartować w konkursie. Kto wie, może to właśnie ona przejdzie do historii.

CW

Więcej o:
Komentarze (6)
"Szansa na sukces". Znamy drugiego finalistę, który powalczy o wyjazd na Eurowizję 2020. To kobieta i na pewno ją znacie
Zaloguj się
 • cmjw

  Oceniono 2 razy 2

  Ma dziewczyna talent, nie da się ukryć, ale "wylosowanie", akurat tej piosenki to na pewno był całkowity przypadek ;)

 • louis_von_cypher

  0

  zwykły intelektualny motloch dla takowych.

 • bette

  0

  Że wygrała Alicja Szemplińska, to pewna ustawka. Od samego początku było wiadomo, gdy zobaczyłem, że na widowni jest Baron jako dobry znajomy Alicji Szemplińskiej. Pogadał z koleżanką i kolegami z tzw jury - wszak to jego dobrzy znajomi. A jego radość na końcu była ogromna. Wszystko jedno dno.

 • ciastkozaur

  0

  Dlaczego nie wybierzemy z kogoś, kto ma jakiekolwiek szanse na dobry utwór i dobrą lokatę, tylko znowu będziemy wysyłać jakieś płotki skazane na przegraną?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX