Małgorzata Rozenek w landrynkowej kreacji odsłaniającej nogi i podkreślającej ciążowe krągłości. "Dzidzia panią odmładza"

Małgorzata Rozenek wyleciała do Nowego Jorku i nie próżnuje. Sobotni wieczór spędziła z Radosławem na gali "Złota Jedenastka Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich". Stylizacja bardzo młodzieżowa.

Od kilku dni Małgorzata Rozenek przebywa w Stanach Zjednoczonych. Jak sama wspomniała, wyleciała do Nowego Jorku w sprawach biznesowych, a dokładniej "sekretnego projektu". Chwali się nie tylko miejscami, które zwiedza, ale również i stylizacjami, promując wiele marek. W sobotę razem z mężem wybrała się na galę "Złota Jedenastka Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich". Przyglądamy się jej stylizacji. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w drodze do Nowego Jorku

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek na imprezie w Nowym Jorku

Gwiazda TVN-u postawiła na bardzo młodzieżową stylizację. Gdyby miała dorosłą córkę, można by rzec, że pożyczyła jej studniówkową sukienkę. Różowy projekt polskiej projektantki robi wrażenie i bardzo pięknie podkreśla nogi Rozenek. Małgorzata z pewnością od razu zakochała się w kreacji, ponieważ ma ona głęboki dekolt, jaki lubi przyszła mama. Całość uzupełniła torebką od Balmain i butami z charakterystycznymi "skrzydłami" od Sophii Webster. 

 

Fani nie szczędzili w komentarzach komplementów. Jedna z internautek dała do zrozumienia, że kreacja podkreśliła ciążowe krągłości i teraz nie ma wątpliwości, że Rozenek spodziewa się dziecka

Jednak brzuch został zabrany do NY.
Dzidzia panią odmładza.
Pani Małgosiu, wygląda Pani pięknie! Jak nic będzie kolejny synuś.

Jak oceniacie tę stylizację? Według nas jest za słodko i zbyt młodzieżowo. Wolimy Małgonię w bardziej klasycznych kreacjach i oczywiście garniturach. 

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.