Kasia Łaska w "DDTVN" opowiedziała o momencie, w którym dowiedziała się o zaproszeniu na Oscary 2020. "Ręce zaczęły mi się trząść"

Kasia Łaska była gościem niedzielnego "Dzień Dobry TVN". Wokalistka, która zaśpiewa na Oscarach, udzieliła wywiadu Annie Wendzikowskiej.

Kilka dni temu zrobiło się głośno o Kasi Łasce - polskiej wokalistce, która zaśpiewa podczas gali Oscary 2020. Możemy śmiało powiedzieć, że Kasia Łaska, choć nie pozuje na ściankach i nie bywa na imprezach branżowych czy nie pojawia się na okładkach magazynów, jest znana przez wszystkich. To właśnie ona śpiewa bowiem hitowe utwory w animowanych produkcjach "Disneya" - "Kraina lodu". Jest więc naszą polską Elsą.

Plejada gwiazd na czerwonym dywanie przed oscarową galą

Zobacz wideo

Kasia Łaska w "Dzień Dobry TVN"

Kasia Łaska przyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że o występie na Oscarach dowiedziała się 1 stycznia.

Trochę to do mnie nie dotarło. Potem ręce zaczęły mi się trząść - powiedziała Kasia Łaska.
 

Wokalistka zdradziła też, że już ma za sobą pierwsze próby. Podkreśliła też, że dubbing i teatr do tej pory były dla niej bezpiecznymi przestrzeniami i nigdy nie spodziewała się, że doprowadzą ją na Oscary.

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach

Przypomnijmy, że na oscarowej gali Kasia Łaska wykona utwór "Into the Unknown" z "Krainy lodu II". Na scenie towarzyszyć jej będzie osiem innym wokalistek, które dubbingują Elsę w innych krajach. Wszystkie artystki będą wspierać Idinę Menzel, która użyczyła głosu Elsie w oryginalnej wersji językowej animacji.

Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno... NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! - napisała Kasia Łaska na Instagamie.