"The Voice Kids". Za nami bitwy w drużynie Afromental. Znamy kolejnych finalistów

Za nami kolejna bitwa w "The Voice Kids". Tym razem o miejsce w finale show walczyły dzieci z drużyny Tomsona i Barona.

Emocje w "The Voice Kids" rosną z odcinka na odcinek, a to za sprawą bitew, które na dobre się rozpoczęły. Tydzień temu dowiedzieliśmy się, że Dawid Kwiatkowski ze swojej drużyny wybrał Alę, Anastazję i Marcina. Kto podzieli ich los?

"The Voice Kids". Bitwy w drużynie Tomsona i Barona

Pierwsi na scenie pojawiły się: Ola, Ewelina i Kinga. Zaśpiewały piosenkę Jessy J."Domino". Ich występ był na tyle wyrównany, że jurorzy nie mogli się szybko zdecydować. 

Współczuje chłopakom. Mega wyrównany poziom. Trzy mocne głosy-mówił Kwiatkowski. 
Bardzo rasowy występ. Brzmicie jak diwy. Na miejscu chłopaków wzięłabym wszystkie trzy- dodała Cleo.

Mimo trudnego wyboru, Tomson i Baron zadecydowali, że to Ewelina była najlepsza. 

The Voice KidsThe Voice Kids screen TVP

W drugiej bitwie zmierzyli się: Fabian, Ola i Milena. Wykonali piosenkę "Wild World". Cleo przyznała, że Milena najbardziej jest gotowa na scenę i to ją zabrałaby do drużyny. Kwiatkowski postawiłby na Olę, jednak ostateczna decyzja należała do chłopaków. Ci zdecydowali, że dalej w programie walczyć będzie Ola, najmłodsza z całej trójki.

The Voice KidsThe Voice Kids screen TVP

W kolejnej bitwie zmierzyły się: Iga, Maja i Julka. Musiały zmierzyć się z piosenką Kasi Wilk: "Do kiedy jestem". Ten występ na tyle zachwycił jurorów, że ci po zakończonym występie wstali ze swoich foteli. Cleo nie mogła się zdecydować, za to Dawid Kwiatkowski wyróżnił Julię. 

Mamy w tym trio, jedną osobę, która bardzo pokazuje walkę o siebie. Mam tu na myśli Julkę, która nie dostała się do poprzedniej edycji, a teraz jest z nami- mówił Dawid.

Decyzją Tomsona i Barona do następnego etapu przeszła Julka.

The Voice KidsThe Voice Kids screen TVP

W czwartej bitwie wystąpiła Natalia, Eliza i Lizaveta z Białorusi. Wykonały hit 'Symphony" z repertuaru Clean Bandit. Cleo najbardziej spodobała się Eliza, jednak zdaniem Kwiatkowskiego to Lizaveta była najlepsza. Piosenkarz przyznał, że ta jest już gotową gwiazdą. Tomson i Baron podzielili jego zdanie i zdecydowali się właśnie ją zabrać dalej. 

Była to najbardziej wymagająca piosenka w "The Voice Kids".(...) W dalszą podróż możemy zabrać tylko jedną z was, dlatego będzie to Lizaveta- ogłosili chłopaki. 

The Voice KidsThe Voice Kids screen TVP

W piątej bitwie zmierzyli się: Kuba, Konrad i Mateusz. Zaśpiewali piosenkę Czerwonych Gitar: "Nie zadzieraj nosa". Dawid Kwiatkowski nie mógł się zdecydować i nie wybrał żadnego faworyta, w przeciwieństwie do Cleo, która wyróżniła Konrada. Decyzją chłopaków to właśnie on przeszedł dalej. 

The Voice KidsThe Voice Kids screen TVP

Podczas ostatniej bitwy Antek, Hania i Laura zaśpiewali piosenkę z "Króla Lwa" w wersji Beyonce: "Spirit". Cleo oddała swój głos na Laurę, a jej entuzjazm wobec uczestniczki podzielił również Dawid Kwiatkowski. Decyzja jednak należała do chłopaków z Afromental.

Jest wśród was jedna osóbka, której jesteśmy najbardziej ciekawi. to Hania- ogłosił Tomson.

"The Voice Kids" - Sing off

Pośród szóstki dzieciaków, które wygrały bitwy, Tomson i Baron musieli wybrać zaledwie trójkę. W finale będą ich reprezentować: Ewelina, Ola i Hania.

Kibicowaliście właśnie tej trójce?

RG

Czy Natalia Nykiel zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"? ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo