Nie żyje kucharz z "Hell's Kitchen". Koleżanka z programu zamieściła pożegnalny wpis

Carmelo Cestaro z pierwszej edycji polskiego "Hell's Kitchen" nie żyje. Miał 47 lat.

Carmelo Cestaro dał się poznać jako uczestnik pierwszej edycji polskiej wersji programu "Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia" oraz "Masterchef". Mimo że nie udało mu się wygrać kulinarnego show, a ostatecznie zajął jedenaste miejsce, to zdążył zyskać sympatię telewidzów oraz pozostałych kucharzy. Niestety w niewiadomych jeszcze okolicznościach zmarł. 

Uczestnik "Hell's Kitchen" nie żyje 

O śmierci Carmelo poinformowała Sylwia Biały. Ona również brała udział w pierwszej edycji programu. Udało jej się zająć wysokie, drugie miejsce. Zamieściła na Facebooku poruszający wpis. 

Carmelo Spoczywaj w Pokoju. 5.06.1973r. - 3.02.2020 r. Brakuje słów. Zdecydowanie za szybko. Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią - będzie Nam Ciebie Marianku brakowało- czytamy pod postem.

Śmierć kucharza poruszyła internautów, o czym świadczą chociażby liczne komentarze.

Zdecydowanie za szybko aż trudno w to uwierzyć. Był moim dobrym wirtualnym znajomym zawsze pogodny uśmiechnięty pełny różnych pomysłów.
To niemożliwe niedawno z nim pisałam. Bardzo ciepły, miły człowiek.
Nie mogę w to uwierzyć. W głowie się nie mieści- piszą smutni internauci. 

Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną śmierci kucharza. Pojawiają się jedynie głosy, że śmierć nastąpiła nagle. Rodzinie i najbliższym przesyłamy największe wyrazy współczucia. 

RG 

Więcej o: