Książę William o księżnej Dianie: Byłaby koszmarną babcią. Zdradził też, że codziennie opowiada dzieciom o swojej zmarłej matce

Książę William zdradził w filmie dokumentalnym, jaką babcią byłaby księżna Diana. Wyjawił również, że co wieczór przed snem opowiada dzieciom o swojej zmarłej matce.

Nie jest tajemnicą, że książę William i książę Harry nie mieli łatwego dzieciństwa. Od początku budzili ogromne zainteresowanie mediów, a do tego musieli postępować zgodnie z królewskim protokołem. Księżna Diana, ich matka, robiła jednak wszystko, by mieli chociaż odrobinę "normalnego" dzieciństwa. Próbowała zapewnić im taką rozrywkę, jaką mają wszystkie inne dzieci na całym świecie. Teraz po latach od jej śmierci książę William zastanawia się, jaką babcią byłaby Diana.

Rodzina królewska świętowała urodziny królowej

Książę William o księżnej Dianie

Ostatnio książę William wspominał o swojej zmarłej marce w dokumencie "Diana, 7 dni", który został zrealizowany przez stację BBC. Książę przyznał, że co wieczór opowiada swoim dzieciom o nieżyjącej babci. Przy okazji zdradził, jak w tej roli mogłaby się Diana odnaleźć.

Gdy kładę George'a lub Charlotte do łóżka, regularnie opowiadam o niej i staram się przypominać, że w ich życiu były dwie babcie. To ważne, aby wiedziały, że ona istniała. Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale byłaby absolutnie koszmarną babcią. Przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie, a potem jakby nigdy nic wróciłaby do siebie - powiedział William.

Książę do tej pory ma ogromny żal, że nikt szybko nie pomógł jego marce po wypadku. Przypomnijmy, że samochód, którym księżna uciekała przez paparazzi, uderzył w filar tunelu Pont de l'Alma w Paryżu.

Miała poważny uraz głowy, ale wtedy jeszcze żyła. Ci ludzie, którzy spowodowali wypadek, zamiast jej pomóc, fotografowali ją, jak umiera na tylnym siedzeniu, a potem szli do swoich redakcji i podawali to jako news - powiedział książę William.

KM

Więcej o:
Komentarze (11)
Książę William o księżnej Dianie: Byłaby koszmarną babcią
Zaloguj się
 • Sasha D.O.

  Oceniono 9 razy 7

  'Książę William zdradził w filmie dokumentalnym, jaką babcią byłaby księżna Diana'. Jak można zdradzić coś, co nigdy nie miało miejsca? To po pierwsze, a po drugie, co wy macie z tym 'zdradzaniem' sekretów? Tym się różnią brukowce od normalnych mediów, że bohaterowie artykułów zawsze coś tabloidom 'zdradzają', a goście 'kradną show'! Litości! ????

 • krystin9

  Oceniono 12 razy 4

  Co to za bzdury przepisane z Pudelka???
  A dziećmi W&K zajmują się 4 nianie A nie William.

 • ganska

  Oceniono 7 razy 3

  kiedy oni przestaną na tej biednej Dianie żerować, zarówno synkowie, jak i media?

 • miroslawa_potrzeba

  0

  Marka? Marce?

 • kat_na_lemingi

  Oceniono 2 razy 0

  POdlizuje się królowej Elżbiecie II :(

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 2 razy 0

  Lepszą matką byłaby babcia Teresa z Kolkaty. Tzn. odwrotnie, lepszą babcią...

 • rikol

  Oceniono 3 razy -1

  opowiada im codziennie o zmarłej babci? brawo, niech szykuje pieniądze na terapię za 10 lat. Nie ma to jak faszerować dzieci takimi opowieściami. on najwyraźniej ma też nierówno pod deklem, jak jego brat, tylko lepiej to ukrywa.

 • adin_null_adin

  Oceniono 12 razy -10

  W tym koszmarze który zakończono w tunelu Alma Wiliam miałby na imię Muchammed.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX