Gwiazda serialu "Rosalinda" bawiła się z Jennifer Lopez na jednej imprezie. Obie artystki wyglądały prawie jak bliźniaczki

Thalia Sodi Miranda imprezowała z Jennifer Lopez tuż przed Super Bowl. Zobaczcie, jak obie gwiazdy razem się bawiły.

Thalia Sodi Miranda podbiła serca polskich widzów rolą w kultowym serialu "Rosalinda", który był emitowany w latach 90. Obecnie gwiazda wciąż nie rezygnuje z show-biznesu, a największą karierę robi jako wokalistka. Na swoim koncie ma już 26 krążków, a na całym świecie sprzedała 60 milionów swoich płyt. Bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych latynoskich gwiazd, nic więc dziwnego, że świetnie zna Jennifer Lopez, z którą ostatnio imprezowała.

Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Pokazała, co działo się za kulisami

Zobacz wideo

Thalia i Jennifer Lopez na jednej imprezie

Thalia spotkała Jennifer Lopez na imprezie przed Super Bowl i oczywiście uwieczniła ten moment na fotografiach, którymi pochwaliła się na Instagramie. Obie gwiazdy są w podobnym wieku i obie wygladają niemal jak bliźniaczki. Sami zobaczcie:

 

Obie gwiazdy postawiły na podobny makijaż - mocniej podkreśliły swoje oczy, użyły rozświetlaczy na powiekach, delikatnymi szminkami umalowały usta. Oczywiście fani nie kryją zachwytu i w komentarzach komplementują obie artystki.

Piękne.
Thalia i Jennifer wyglądają spektakularnie. Boginie.
Obie jesteście oszałamiające - piszą fani.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami.

 KM

Więcej o: