Robert Lewandowski pokazał nowe zdjęcie z siostrą i złożył jej życzenia. Internautka wygadała płeć jej dziecka

Robert Lewandowski postanowił publicznie złożyć siostrze życzenia i opublikował wspólne zdjęcie. Post zalała lawina pięknych komentarzy, jednak to jeden z nich zwrócił naszą największą uwagę.

 Piłka nożna jest niezwykle ważna dla Roberta Lewandowskiego, ale dla piłkarza na pierwszym miejscu jest rodzina - dlatego każdą wolną chwilę stara się spędzać z żoną i córką. Rodzina jest dla niego wszystkim i każdą wolną chwilę stara się spędzać z żoną i córką. Piłkarz w natłoku pracy nie zapomina również o innych bliskich. W sobotę urodziny świętuje jego siostra, Milena, toteż sportowiec złożył jej życzenia i opublikował nowe, wspólne zdjęcie. 

Robert Lewandowski na zdjęciu z siostrą 

Napastnik polskiej reprezentacji nie należy do osób, które lubią chwalić się swoim życiem prywatnym. Ale czasem jak widać, zdarzają się wyjątki. 8 lutego jego siostra skończyła 35 lat. Z tej okazji Robert dodał na swój instagramowy profil zdjęcie z Mileną, które krótko podpisał.

Wszystkiego najlepszego siostra!

Jak można było się spodziewać, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Lewandowskiego z całego świata składali solenizantce życzenia. Robert oznaczył Milenę. Weszliśmy na jej profil i tam również pojawiła się już urodzinowa fotka. 

Pod tą fotografią, na której przyszła mama trzyma bukiet kwiatów i zasłania brzuszek, swoje życzenia napisało sporo znanych nam osób.

Wszystkiego najlepszego Mili! - rzuciła Marina. 
Kochana! Zdrówka, miłości i spełnienia - dodała Viola Piekut.

Wśród mnóstwa miłych komentarzy zwróciliśmy uwagę na jeden, który zdradzał nam nieco więcej. Internautka składając życzenia wygadała się, że siostra Lewandowskiego spodziewa się syna!

Zdrowego syna- czytamy w komentarzach. 

Sama zainteresowana jeszcze nie potwierdziła tych rewelacji, jednak jak tylko to zrobi, z pewnością o tym napiszemy. 

CW

Anna Lewandowska w czarnej kreacji na sportowej gali. Podkreśliła ciążowy brzuszek. 

Więcej o:
Komentarze (10)
Robert Lewandowski pokazał nowe zdjęcie z siostrą i złożył jej życzenia. Internautka wygadała płeć jej dziecka
Zaloguj się
 • Oceniono 9 razy 9

  Bardzo ważna interesująca informacja, wybudziła w naszym środowisku osiedlowym dyskusję" porównanie stanu błogosławionego siostry lewego w porównaniu z ciążą Rozenek". Niestety nie uzyskaliśmy jednomyślności a sprawą zakończenia tej nazbyt żywiołowej dyskusji musiał zająć się interweniujący patrol policji.

 • konigin

  Oceniono 8 razy 4

  To juz jaramy sie nie tylko Robkiem i Ann, ale i jego siostra, mamcia, ciocia etc.?

 • Alter Ego

  Oceniono 2 razy 2

  Z tą wiadomością niedziela od razu jest lepsza ;-)  Żartuję

 • dank-a11

  Oceniono 2 razy 2

  I co w zwiazku z tym?

 • dank-a11

  Oceniono 1 raz 1

  Pajac mysli ze jak wylaczy komentarze w Interii to przestanie byc pajacem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX