Zapytaliśmy Dodę o mocny wywiad Zapendowskiej. Co gwiazda myśli o karierze Roksany Węgiel i Viki Gabor? [TYLKO U NAS]

Doda rozpoczynała karierę w bardzo młodym wieku. Nie zdziwiło ją więc pytanie naszego reportera o głośny wywiad Elżbiety Zapewndowskiej na temat młodych artystów. Jak Rabczewska skomentowała słowa byłej nauczycielki emisji głosu?

Elżbieta Zapendowska udzieliła ostatnio wywiadu. Dała do zrozumienia, że młode osoby nie powinny wiąząć się z show-biznesem na zbyt długo. Wszyscy odebrali słowa nauczycielki głosu jako lekki atak w stronę Roksany Węgiel i Viki Gabor. Zapytaliśmy o to Dodę, która od najmłodszych lat kształciła się pod okiem Zapendowskiej. W swojej odpowiedzi była bardzo stanowcza. 

CW

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (6)
Zapytaliśmy Dodę o mocny wywiad Zapendowskiej. Co gwiazda myśli o karierze Roksany Węgiel i Viki Gabor? [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • sopoko-spoko

  Oceniono 1 raz 1

  K...źwa nie wiem czy Doda miała rację czy nie bo tu w aplikacji gazeta.pl na telefon nie ukazało się nic poza jednym zdaniem że Doda była stanowcza.

 • keliaa

  Oceniono 3 razy 1

  Na pewno Doda ma rację w tym sensie, że normą na świecie jest zaczynanie w młodym wieku. Zaczynasz zazwyczaj śpiewać mając kilka lat, a większą popularność może uda ci się osiągnąć w wieku kilkunastu lat. W USA nastolatki 13-16 lat są już często gwiazdami i jest ich znacznie więcej, bo w Polsce mamy obecnie tylko dwie bardziej rozpoznawalne, a w USA jest ich tak dużo że nie wzbudzają takiego zainteresowania mediów. Oczywiście nic nie jest pewne i można być ciągle na marginesie w branży muzycznej czy innej, ale Roksana i Viki wybiły się dzięki TVP, czyli najpierw z powodu sukcesu w The Voice Kids, a potem dlatego bo wybrano je na Eurowizję Dziecięcą, którą w dodatku wygrały, a decydujące znaczenie miała możliwość głosowania na własny kraj, czyli Polacy na Polskę. Taki regulamin wprowadzono na Eurowizji Junior dopiero w 2017 roku.

 • 0

  Mnie interesuje tylko czy Doda ma jeszcze szumy w uszach czy już słyszy głosy?!- jeśli chodzi o nielaty Węgiel i Gabor to cieniutko widzę ich przyszłość.

 • stagrz20

  0

  Trzeba było zapytać Halinę Nowak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX