Blanka Lipińska pokazała przygotowania mamy do premiery "365 dni". Towarzyszyły jej ogromne emocje

W czwartkowy wieczór odbyła się premiera ekranizacji powieści "365 dni". Blance podczas wydarzenia towarzyszyli rodzice, a autorka opublikowała przygotowania mamy do tego wydarzenia.

Blanka Lipińska może świętować. W czwartkowy wieczór odbyła się oficjalna premiera ekranizacji jej bestsellerowej powieści "365 dni". Od 7 lutego fani twórczości Lipińskiej mogą zobaczyć film w kinach. Podczas premiery gwieździe towarzyszyli rodzice, a na Instagramie pokazała, jak do imprezy przygotowywała się jej mama. 

Blanka Lipińska pokazała przygotowania swojej mamy do premiery filmu

Na Instagramie Lipińska relacjonowała przygotowania do imprezy. Agnieszka Koper - stylistka fryzur - zadbała o włosy Blanki i jej mamy Małgorzaty. Autorka od dłuższego czasu współpracuje z fryzjerką, która przygotowuje ją na różne wyjścia. Tym razem zajęła się także mamą Blanki, którą zapytała jak się czuje przed premierą:

Blanka: Mamo, jak twoje emocje?
Małgorzata: Nie potrafię nawet powiedzieć.

Tak Blanka Lipińska i jej mama szykowały się do wielkiego wyjścia:

Zobacz wideo

Efekt pracy stylistki mogliśmy oglądać na ściance, bo Małgorzata Lipińska prezentowała się pięknie. Miała na sobie blado różową kreację od Bohoboco. Włosy spięła w lekko roztargniony kok. Delikatny makijaż dodał jej zmysłowej elegancji. Na ściankę mama autorki "365 dni" założyła czarne szpilki oraz złotą delikatną biżuterię.

Małgorzaty na krok nie odstępował tata Blanki, Grzegorz Lipiński, który na to wydarzenie wybrał czarny garnitur i półgolf. Wyglądał świetnie i wraz z żoną chętnie pozował do zdjęć. 

Blanka jest bardzo dumna ze swoich rodziców i chętnie chwali się nagraniami z nimi w mediach społecznościowych.

Jak wam się podoba mama Blanki?

DK

Więcej o: