U Adriana z "Rolnik szuka żony" zapowiada się wielka zmiana. Co na to Ilona? Fani zaniepokojeni

Internauci nie ukrywają zaniepokojenia ostatnim wpisem Adriana z programu "Rolnik szuka żony". Rolnik planuje duże zmiany w życiu.

Adrian wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie poznał swoją obecną partnerkę Ilonę. Jako jedyni przetrwali program i nadal tworzą szczęśliwy związek. Teraz Adrian postanowił wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu. Jego wpis początkowo zmartwił internautów.

Adrian i Ilona szykują się na duże zmiany

Adrian i Ilona bardzo aktywnie prowadzą profile w mediach społecznościowych, chwaląc się wspólnymi zdjęciami. Gdy nagle z profilu Adriana zniknęła znaczna część zdjęć, pojawiło się wiele podejrzeń dotyczących kryzysu w ich związku. Tajemniczy wpis Adriana, opublikowany na InstaStory, tylko pogłębił te plotki:

Trochę się u mnie pozmieniało... Usunąłem sporo zdjęć... - napisał.

Jednak możemy uspokoić wszystkich fanów pary, ponieważ to nie Ilona jest przyczyną poważnych zmian. Okazuje się, że Adrian będąc profesjonalnym fotografem, chciałby potraktować swój profil bardziej wizerunkowo. Teraz możemy zobaczyć na nim większość profesjonalnych ujęć. Nie oznacza to, że zabraknie tam Ilony. Para wiele razy wspomniała, że Adrian uwielbia fotografować ukochaną.

Nic dziwnego, że tajemniczy wpis wywołał niepokój wśród fanów, ponieważ niedawno rozstała się druga para z szóstej edycji programu, której również widzowie kibicowali. Mowa tu o Ani i Jakubie, którzy niespodziewanie poinformowali o zakończeniu związku.

Mamy nadzieję, że nie spotka to Adriana i Ilony, którzy bardzo poważnie traktują swoją relację. Adrian dla wybranki serca pokochał konie, a Ilona dla ukochanego fotografię. Kto wie, może niedługo zdecydują się na kolejny poważny krok i staną na ślubnym kobiercu?

My trzymamy za nich kciuki.

BO