Natasza Urbańska prezentuje długie nogi na premierze "365 dni". Fani obsypują ją komplementami: Wyglądała pani najlepiej!

Natasza Urbańska w czwartek pojawiła się na premierze filmu Blanki Lipińskiej. Na czerwonym dywanie zadała szyku.

W ciągu ostatnich kilku lat Natasza Urbańska nie pojawiała się w filmach ani serialach. Aktorka skupiła się bardziej na projektowaniu ubrań i występowaniu w Teatrze Buffo, z którym związana jest od samego początku kariery. Tym razem stęsknieni fani mogli zobaczyć ją na wielkim ekranie. 

Natasza Urbańska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o roli w filmie Lipińskiej:

Zobacz wideo

Natasza Urbańska wraca na wielki ekran. Aktorka wystąpiła w filmowej adaptacji bestsellera Blanki Lipińskiej "365 dni". Mimo że jej rola ograniczyła się do wypowiedzenia zaledwie dwóch zdań, to ta chętnie promowała film swoim nazwiskiem. Oczywiście nie mogło jej zabraknąć na oficjalnej premierze.

Natasza Urbańska na premierze "365 dni"

W czwartek w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach miała miejsce oficjalna premiera filmu "365 dni". Na czerwony dywan przybyła cała plejada celebrytów, w tym Natasza Urbańska, która miała okazję zaprezentować swoje umiejętności również na wielkim ekranie. Aktorka postawiła na cekinową długą sukienkę z bardzo wysokim rozcięciem. Tym samym pokazała swoje długie, zgrabne nogi, co nie umknęło oczom internautów.

Fani są pod wrażeniem kreacji, o czym tłumnie dają znać w komentarzach, pod jej najnowszym zdjęciem na Instagramie. 

Wyglądała pani najlepiej! Aż miło się patrzy.
Klasa i szyk. Jak zwykle na poziomie. 
Przepiękna - komplementują internauci.

Natasza Urbańska zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że jest w stanie obronić niemalże każdy projekt. Tym razem znów się jej udało. Trudno nie zgodzić się z zachwyconymi internautami. 

RG 

Więcej o: