Córka Milli Jovovich pokazała zdjęcie z nowo narodzoną siostrą. 12-latka to kopia sławnej mamy! Efekt potęguje oryginalna fryzura

Milla Jovovich kilka dni temu urodziła trzecie dziecko. Na profilu na Instagramie jej najstarszej córki pojawiły się zdjęcia z nowo narodzoną siostrą Osian Lark. Jednak naszą uwagę przykuwa podobieństwo 12-letniej Ever do mamy. To jej kopia!

Na początku lutego do mediów dotarła informacja, że Milla Jovovich urodziła swoje trzecie dziecko. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie jej 12-letnia córka, Ever Gabo Anderson. Dodała rodzinne zdjęcie ze szpitala, a teraz opublikowała kolejne zdjęcia z Osian Lark.

Urodziły i od razu napisały o tym na Instagramie. Zobaczcie, kto tak zrobił:

Milla Jovovich ma kopię

Na ujęciach, które pojawiły się na profilu 12-latki, widzimy, jak z czułością zajmuje się siostrą. Przytula i z miłością na nią spogląda. Konto na Instagramie nastolatki monitorują rodzice, dlatego możemy sądzić, że to oni dodali wpisy pod zdjęciami. Zachwycają się w nich tym, z jakim zaangażowaniem ich najstarsza córka dba o malucha:

Pomaga przy wszystkim i uspakaja siostrę, gdy ta płacze. Cudownie jest patrzeć, jak się nią zajmuje. (...) Osian będzie miała w domu nie jedną, a dwie mamy! Dziękujemy ci niesamowicie i kochamy cię bardzo - napisali.

Jednak tak jak wspomnieliśmy, naszą uwagę przykuła nie tylko siostrzana więź, lecz także podobieństwo Ever do mamy. Nastolatka wzoruje się na niej i nawet ma fryzurę podobną do Milli z "Piątego elementu". Zdecydowała się jednak nie na rudy, a niebieski kolor włosów. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

One urodziły w 2020 roku

Choć jest dopiero luty, to wiele sławnych kobiet już zostało mamami. Oprócz Milli córkę powitała także m.in. Joanna Moro, która wybrała dla dziecka imię Ewa. W połowie stycznia urodziła też Sylwia Przybysz - ona i Jan Dąbrowski powitali na świecie Polę.

Myślicie, że córka Milli zrobi w przyszłości karierę w show-biznesie i powtórzy sukces sławnej mamy?

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Milla Jovovich ma swoją kopię. Jej córka dodała zdjęcia z nowonarodzoną siostrą. Wygląda zupełnie jak sławna mama
Zaloguj się
 • oloros11

  Oceniono 4 razy 4

  rewelacja

 • eurotram

  Oceniono 4 razy 2

  No faktycznie,bardzo podobna.

 • kzlis

  Oceniono 1 raz 1

  czy ja wiem do ojca te z podobna

 • norik

  0

  Wow! Gdybym nie wiedział, że to córka, to naprawdę pomyślałbym, że to mała Milla Jovovich! Może pójdzie w ślady mamy i zacznie rozkwaszać zombi i rozwali w końcu tę cholerną korporację Umbrella ;-)
  Jeśli jednak już, to bardziej jej życzę takich filmów jak "Piąty element".

 • dupajasi0

  Oceniono 16 razy -2

  Dziwne. Ludziska się ruch a ją a później z tego są dzieciaki. Rzeczywiście niesamowite. ;-)

 • saves

  Oceniono 6 razy -4

  Co za nieprawdopodobne podobieństwo!!! Z pewnością nie ma nic do rzeczy, że to jej córka.

 • esobrio

  Oceniono 9 razy -7

  Nowonarodzona i już od razu 12 lat! Super, od razu jest samodzielna, odpada żłobek, przedszkole, wózek, pieluchy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX