Margaret i KaCeZet przerwali milczenie. Ruszają z nowym projektem! "To nasze dziecko"

Margaret i KaCeZet nie przestają nas zaskakiwać. Kilkanaście dni temu wzięli potajemny ślub, a teraz podzielili się kolejną wspaniałą nowiną.

Z początkiem grudnia Margaret zszokowała swoich fanów informacją o przerwie w karierze. Piosenkarka zaznaczyła, że nie będzie się pojawiała w mediach i chce skupić się na swoim zdrowiu psychicznym. W kuluarach spekulowano, że artystka zmaga się z depresją, jednak ta nie potwierdziła medialnych doniesień. Mimo że Margaret wycofała się z show-biznesu, to nie próżnowała. Okazało się, że w tajemnicy przed wszystkimi wyszła za mąż za KaCeZeta, o czym dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni małżonkowie założyli wspólny biznes. 

Margaret i KaCeZet założyli własną wytwórnię płytową

Od wielu lat polscy artyści narzekają na niekorzystne kontrakty z firmami fonograficznymi, które ograniczają ich wolność i zbytnio ingerują w materiał. Margaret z mężem postanowiła dać temu kres i założyli własną firmę, o czym poinformowali fanów na Instgaramie.

Czy Natalia Nykiel zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"?. Sprawdź, co nam powiedziała:

Zobacz wideo
Dziś wielki dzień! Gaja Hornby Records - to nasze dziecko, które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach wraz z @kacezet i @err_bits. To wytwórnia robiona przez artystów dla artystów! Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz. Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali i podstawiali nogi!- czytamy na instagramowej relacji. 

Margaret KaCeZetMargaret KaCeZet Instagram.com@gaja_hornby

Mimo że na początku grudnia Margaret zapowiadała odcięcie się od pracy, to założenie własnej wytwórni fonograficznej wróży coś zupełnie innego. Myślicie, że długo nie wytrwa w postanowieniu i już niedługo zaserwuje nam nowe przeboje?

RG

Więcej o: