Joanna Moro pokazała pokój córki. To jednak nie koniec urządzania. "Nie mieliśmy wszystkiego i jeszcze nie mamy"

Joanna Moro niedawno przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Teraz pochwaliła się pokojem, jaki przygotowała dla córki. Nie była oryginalna - postawiła na róż.

Joanna Moro w zeszły czwartek powitała na świecie córeczkę. Zdjęciami pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, który prowadzi bardzo aktywnie. Widząc pozytywne reakcje fanów na wszystko co z dzieckiem związane, pokazała pokoik maleństwa. To z pewnością marzenie każdej księżniczki.

Joanna Moro pokazała pokój córeczki

Choć dziewczynka jeszcze dzieli pokój z rodzicami, to Joanna postarała się o typowo dziewczęce dodatki. Postawiła na dwa kolory, róż i biel. Meble są jasne, a reszta w większości różowa. Możemy też zobaczyć, że jest tam wiele pluszowych misiów, czy kocyków, które ocieplają wnętrze.

Aktorka pochwaliła się też wyborem łóżka dla swojej pociechy. Jest bardzo praktyczne. Wiele mam pochwaliło ten pomysł.

W końcu zrobiliśmy porządek! Cały czas do końca jeszcze nie wiedzieliśmy co i jak. Nie mieliśmy wszystkiego i jeszcze nie mamy. Co się przyda, a co nie. Dziś taki ogrom wspomagaczy dla rodziców, różnych gadżetów dla dziecka. Niektóre naprawdę bardzo przydatne, inne mniej. Ale naprawdę dzieci to dziś niezły biznes - napisała.
 

Pod postem pojawiło się wiele miłych słów.

Wszystko piękne. Śliczna kruszynka.
Wszystko piękne. Z gustem.
Każda mama wie, co dla niej i maluszka najpotrzebniejsze. Ma Pani piękne i stylowe rzeczy. Podziwiam Panią za morsowanie do końca ciąży!

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że aktorka zaskoczyła wszystkim morsowaniem w ostatnich tygodniach ciąży. Wiele osób skrytykowało ją za to i zarzuciło nieodpowiedzialność. Jak jednak widzimy, zarówno ona, jak i córka mają się świetnie.

BO